1001 Tv 2.10.2019 Kadın
Kadın
Geçtiğimiz iki sezonu başarıyla geçiren ve özellikle 2. sezonunda salı akşamlarının en çok izlenen dizisi olan Kadın, 1 Ekim akşamı 3. sezonuyla geri döndü. Elbette akşamın en güçlü dizisinin geri dönüşü, daimi rakibi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın ve güne yeni geçen Kardeş Çocukları'nın performansını etkiledi; her iki dizi de tüm kategorilerde kayıp yaşadı. Özellikle Kardeş Çocukları, tüm kategorilerde 2 bandından 1 bandına geriledi.
 
Bununla birlikte Kadın da alışık olduğu yüksek reytinglerin biraz uzağında, önceki sezon kapanışına göre düşüşle başladı. yeni sezon açılış bölümüyle hiçbir kategoride iki haneli oranlara ulaşamayan dizi, ABC1 kategorisinde 9 bandından 8 bandına geriledi.
 
FOX'un Med Yapım - MF Yapım imzalı dizisinin 65. bölümü Total'de 8.49 reytingle, AB'de 7.30 reytingle ve ABC1'de 8.58 reytingle gün birincisi oldu.

1 Ekim Salı'nın tüm kategorilerdeki ikincisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oldu. Atv'nin beşinci sezonundaki dizisi, güçlü rakibinin dönüşüyle tüm kategorilerde izleyici kaybederken Total ve AB'de bir bant geriledi. Eşkıya'nın 141. bölümü Total'de 7.28 reytinge, AB'de 6.64 reytinge ve ABC1'de 8.13 reytinge ulaştı.

 
Star'ın pazardan salıya transfer ettiği dizisi Kardeş Çocukları akşamın en şansız dizilerinden oldu. Gold Yapım imzalı dizi tüm kategorilerde  1 bandında izlenirken, yine tüm kategorilerde Kanal 7'nin günlük dizisi Yemin'in gerisinde kaldı. Total ve ABC1'de ilk 20 program arasına giremedi. Dizinin 20. bölümü Total'de 1.78 reytingle yirmi birinci, AB'de 1.62 reytingle on yedinci ve ABC1'de 1.61 reytingle yirmi üçüncü sırada kendisine yer bulabildi.  
 
Günlük diziler içinde en çok izleyiciye ulaşan Yemin, 87. bölümüyle tüm kategorilerde izleyici kaybetti ve ilk on program arasında yer alamadı. 
 
1 Ekim Salı günü ekrana gelen tüm dizilerin izlenme oranları ve önceki bölümlerine göre durumunu görmek için; 

 

Paylaş

 

Tüm Kadın Bilgileri