Uzunçorap 25.10.2016 Rüzgarın Kalbi
Rüzgarın Kalbi

24 Ekim Pazartesi günü, Prime-time yayın kuşağında, Fox Tv dizisi "Rüzgarın Kalbi" yeni günündeki ikinci haftasında final bölümüyle ekrana geldi. Günün diğer prime-time dizileri "Babam ve Ailesi, Hangimiz Sevmedik, İçerde, Kırgın Çiçekler ve Paramparça" yeni bölümleriyle yayınlandı.

Show Tv dizisi "İçerde" 2. bölümünden başlayarak (4 haftadır) olduğu gibi  bu hafta da tüm gruplarda tüm programlar arasında birinci oldu. "İçerde" gruplar içindeki en yüksek izlenmesini (10,77) ile AB grubunda aldı. Son iki haftadır en çok ABC1 grubunda izleniyordu. Geçen hafta gün birinciliğine rağmen tüm gruplarda reyting kaybeden dizi bu haftayı tüm gruplarda reytingini arttırarak kapattı.

Total grupta en çok izlenen ikinci program, geçen hafta olduğu gibi Atv'de yayınlanan "Kırgın Çiçekler" oldu. "Kırgın Çiçekler" AB grubunda bu hafta da "Babam ve Ailesi"nden sonraya yerleşerek tüm programlar içinde 6. sırada yer aldı. Dizi ABC1 gruplarında geçen haftaki yerine koruyarak 3. sıraya yerleşti. "Kırgın Çiçekler" en yüksek izlenmesini (6,49) reytingle geçen hafta olduğu gibi Total grupta aldı. Dizi Total ve AB gruplarında reyting kaybederken ABC1 grubunda reytingini arttırdı.

Total grupta en çok izlenen üçüncü dizi, geçen hafta olduğu gibi tüm programlar arasında 9. sıraya yerleşen "Paramparça" oldu. Dizi AB grubunda 10. sırada,  ABC1 grubunda 9. sırada yer aldı, geçen haftaki sıralamasından birer basamak düştü. Dizi en yüksek izlenmesini (4,22) reytingle ABC1 grubunda alırken, en düşük izlenmesini (3,36) reytingle AB grubunda aldı. "Paramparça" geçen hafta tüm gruplarda yakaladığı reyting artışını bu hafta sürdüremedi, Total grupta arttırırken, AB ve ABC1 grubunda reyting düşüşü kaydetti.

AB grudunda en çok izlenen ikinci dizi olan "Babam ve Ailesi" tüm  programlar içinde Total grupta 12. sıraya, AB ve ABC1 gruplarında 5. sıraya yerleşti. Dizi (5,02) reytingle en yüksek reytingini ABC1 grubunda aldı. Dizi geçen haftaya göre Total ve ABC1 gruplarında reytingini arttırdı, AB grubunda ise reyting kaybetti.

Geçen hafta tüm gruplarda reytingini artışı yakalayan TRT1 dizisi "Hangimiz Sevmedik" bu hafta tüm gruplarda reyting kaybetti. Dizi en yüksek reytingini (2,03) reytingle ABC1 grubunda aldı ve 28. sıraya yerleşti.

Final bölüm performansı merakla beklenen "Rüzgarın Kalbi" 8 Ekim Cumartesi akşamı yayınlanan 7. bölümünde (3.57) reytingle Total grubun en çok izlenen dizisi olarak tüm programlar arasında 4. sıraya yerleşmişti. AB grubunda(3.56) reytingle 5. sıra ve ABC1 grubundaki durumu (3.84) reytingle 4. sırada yer almıştı. Dizi 17 Ekim Pazartesi akşamı yayınlanan bölümüyle Total grupta (2,18) reytingle 23. sıraya yerleşmişti. AB grubunda (2,57) ile 15. sıra, ABC1 grubunda (2,40) ile 18. sırada yer almıştı. "Rüzgarın Kalbi" Total grupta (2,09) reytingle 27. sırada, AB grubunda (1,75) reytingle 26. sırada, ABC1 grubunda (2,25) reytingle 26. sırada yer alarak ekrana veda etti.

Günlük diziler arasında, Total grupta "Elif" dizisi, AB ve ABC1 gruplarında "Adını Sen Koy" en çok izlenen günlük diziler oldular. Geçen hafta sonuçlarına göre, "Elif" bu hafta tüm gruplarda izlenmesini arttırdı, "Adını Sen Koy" Total ve ABC1 gruplarında artış, AB grubunda düşüş kaydetti. "Beni Affet" ABC1 de artış, diğer gruplarda düşüş kaydetti.

Rüzgarın Kalbi

Paylaş

 

Tüm Rüzgarın Kalbi Bilgileri