Uzunçorap 1.02.2019 Bir Zamanlar Çukurova
Bir Zamanlar Çukurova

31 Ocak 2018 Perşembe günü yayınlanan Avlu, Bir Zamanlar Çukurova, Bizim Hikaye, Çarpışma ve final bölümüyle son ekrana gelen Mehmetçik dizileri ile günlük diziler Beni Bırakma ve Elif hangi reytingleri aldılar? Tüm programlar arasında hangi dizi hangi sıraya yerleşti? Önceki bölümlerine göre reytinglerini arttırabildiler mi?

4 Şubat'a yani 15 tatilin bitmesine kalmadan reytingler canlanmaya başladı. Geçen hafta reyting tablosunu yeşillendiren tek yer "Beni Bırakma"nın ABC1 grubu olmuştu. Bu hafta "Bir Zamanlar Çukurova" ve final bölümüyle ekrana gelen "Mehmetçik Kutlu Zafer" tüm gruplarda reytinglerini yükselttiler. "Avlu" ve "Bizim Hikaye" Total ve ABC1 gruplarında, "Çarpışma" AB ve ABC1 gruplarında reyting artışı kaydetti.

Günlük dizi "Beni Bırakma" dünkü bölüm performansıyla önemli bir başarı kaydederek, bugün Total grupta 3+ puan bandına çıkmayı başardı. Diğer günlük dizi "Elif" Total'de 2+ bandını koruyor, yükseliş kaydını ABC1 grubunda yaşadı. Daha önce de yazdığım gibi "Elif" günlük dizi olmasına rağmen, yayın kuşağı itibarı ile haftalık dizilerle reyting rekabeti halinde.

Total grubun en çok izlenen dizisi geçtiğimiz haftalardaki gibi "Bir Zamanlar Çukurova", ikincisi "Bizim Hikaye" oldu. Üçüncü sıraya "Avlu" yerleşirken, bu hafta "Mehmetçik" Çarpışma'yı geçti. Onları "Beni Bırakma" ve "Elif" takip etti.

Bir Zamanlar Çukurova Bir Zamanlar Çukurova

Paylaş

 

Tüm Bir Zamanlar Çukurova Bilgileri