Uzunçorap 31.01.2019 Diriliş
Diriliş

30 Ocak Çarşamba günü yanınlanan Çocuklar Duymasın, Diriliş Ertuğrul, Jet Sosyete ve Sen Anlat Karadeniz dizileri ile günlük diziler Beni Bırakma ve Elif hangi reytingleri aldılar? Tüm programlar arasında hangi dizi hangi sıraya yerleşti? Önceki bölümlerine göre reytinglerini arttırabildiler mi?

 
Yarı yıl tatilinin son düzlüğünde dizilerin reytingleri de toparlanmaya başladı. Geçen hafta tüm gruplarda düşüş sergileyen "Diriliş Ertuğrul" bu hafta baremi tam tersine çevirerek, tüm gruplarda reytingini artırdı. AB ve ABC1 gruplarında 1 puan üst banda çıktı.
 
Geçen hafta tek reyting yükselişi yaşayan dizi "Jet Sosyete" olmuştu. Bu hafta "Çocuklar Duymasın" tüm gruplarda, "Sen Anlat Karadeniz" Total grupta ve "Jet Sosyete" AB ve ABC1 gruplarında reytinglerini arttırdılar.
 
Total grubun en çok izlenen dizisi "Diriliş", ikincisi "Sen Anlat Karadeniz" oldu. Günlük dizi "Beni Bırakma" 3 puana yaklaşan reytingiyle, "Çocuklar Duymasın" ve "Jet Sosyete"yi geçti. 
 
"Beni Bırakma" üç grupta da yükselişte, "Elif" ise tüm gruplarda reyting kaybı yaşamış durumda. 
 
Elbette reytingler bölümden bölüme fark gösterebiliyor. Bir eğilimden bahsetmek için 2-3 bölümü takip etmek lazım. Bakalım yarın durum nasıl olacak?
Diriliş Diriliş

Paylaş

 

Tüm Diriliş Bilgileri