reyting tablosu nasıl şekil aldı

Işınla Bizi Scotty 24.07.2018 Elimi Bırakma
Elimi Bırakma

İki yeni dizinin yayına başlamasına rağmen, geçtiğimiz haftanın reyting galibi değişmedi. Erkenci Kuş, 4. bölümünde reytingini daha artırarak yokuna devam etti.

 
Star Tv'nin başarılı romantik-komedisi, bu hafta TOTAL'de 8.03, AB'de 7.38 ve ABC1'de 8.18 reytingle hem günün en çok izlenen programı oldu hem de haftanın en çok izlenen dizisi.
 
En yakın rakibi, başka bir romantik komedi olan Meleklerin Aşkı. TOTAL ve ABC1'de az oranda izleyici kaybeden dizi, AB'de ise reytingini artırdı. Tüm gruplarda 4 bandında izlendi. 
 
TRT'nin geçen hafta yayına başlayan iki dizisinden Ege'nin Hamsisi makul bir oranda izleyici çekerek başladı. TOTAL'de 2.97 reyting alsa da AB ve ABC1'de 4.19 ve 3.85 reytingle haftanın en çok izlenen 3. dizisi oldu. Komedi türündeki dizi 23 Temuz akamı ekrana gelen 2. bölümüyle izleyicisini artırdı ve günün en çok  izlenen yapımı oldu.
 
TRT'nin diğer yeni dizisi Elimi Bırakma ise beklenenin altında bir izlenme elde etti. Sosyal medyada büyük ilgi gören ve merakla beklenen dram türündeki dizi TOTAL'de 1.89 reytingle sekizinci, AB'de 1.64 reytingle on birinci ve ABC1'de 2.01 reytingle yedinci sırada kendisine yer bulabildi.    

Elimi Bırakma

Paylaş

 

Tüm Elimi Bırakma Bilgileri