1001 Tv 26.08.2019 Her Yerde Sen
Her Yerde Sen
Bir haftalık bayram tatili arasının ardından diziler ekrana geri döndüler. 19-25 Ağustos haftasında 7 dizi ekrana geldi. 
 
Yaz sezonu boyunca olduğu gibi, haftanın zirvesinde Afili Aşk yer aldı. Kanal D'nin romantik-komedisi ekrana gelen son bölümünün maç yayınıyla karşı karşıya gelmesi sebebiyle, bir önceki bölümüne göre AB ve ABC1 kategorilerinde belirgin bir reyting kaybı yaşamıştı. Verilen bir haftalık aranın ardından ekrana gelen bölümüyle izleyicisini geri kazandı ve iki kategoride 7, bir kategoride 6 bandına yükseldi. Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul'un başrollerini paylaştığı dizinin 10. bölümü tüm kategorilerde reytingini artırarak Total'de 7.63 reytingle, AB'de 7.20 ve ABC1'de 6.76 reytingle tüm haftanın birincisi oldu.
 
Yaz sezonu boyunca, her hafta ilk üçte yer almayı başaran Her Yerde Sen, bu hafta tüm kategorilerde ikinci olmayı başardı. Önceki bölümüyle,  AB kategorinde sert bir düşüş yaşayarak 6 bandından 3 bandına gerileyen dizi, bir haftalık aranın ardından tüm kategorilerde izleyicisini yükseltmeyi ve AB'de 3 bandına inen izleyici oranını 5 bandına yükseltmeyi başardı. FOX'ta 10. bölümüyle ekrana gelen romantik-komedi bu hafta Total'de 6.31, AB'de 5.32 ve ABC1'de 6.17 reytingle tüm kategorilerde haftanın en çok izlenen ikinci dizisi oldu.
 
Yaz boyunca ikincilik sırası için Her Yerde Sen'le rekabet halinde olan Benim Tatlı Yalanım yarışta geri düşüyor.  Bu hafta tüm kategorilerde izleyici kaybı yaşayan dizi, Total'de dördüncülüğe geriledi. AB'de yaklaşık yarım puanlık kayıpla 4 bandının alt sınırına yaklaştı. Star Tv'de ekrana gelen 10. bölümüyle Benim Tatlı Yalanım, Total'de 4.33 reytingle haftanın en çok izlenen 4. dizisi olurken AB'de 4.09 ve ABC1'de 4.55 reytingle üçüncü sırada yer aldı.

 

ATV'nin yaz sezonu boyunca ekrana gelen iki dramasından biri olan Kimse Bilmez, bir haftalık aranın ardından ekrana gelen bölümüyle tüm kategorilerde izleyicisini artırmayı; reytingini AB'de 2 bandından 3 bandına, ABC1'de 3 bandından 4 bandına yükseltmeyi başardı. Keremcem ve Özgü Kaya'nın başrollerini paylaştığı dizinin 10. bölümü Total'de 4.88 reytingle haftanın en çok izlenen üçüncü; AB'de 3.59 ve ABC1'de 4.13 reytingle dördüncü dizisi oldu.

 
Bayram haftasında 2. sezonuna başlayan Kimse Bilmez, diğer yaz sezonu dizilerinin ekrana döndüğü haftada iki kategoride, önceki bölüme göre düşüş yaşadı. TRT 1 'de ekrana gelen komedi türündeki dizi bu hafta tüm kategorilerde 2 bandına izlendi. Dizinin 24 Ağustos'ta ekrana gelen 75. bölümü Total'de 2.57, AB'de 2.40 ve ABC1'de 2.37 reytingle tüm kategorilerde haftanın en çok izlenen 5. dizisi oldu.
 

Paylaş

 

Tüm Her Yerde Sen Bilgileri