Işınla Bizi Scotty 2.04.2015 Kara Para Aşk
Kara Para Aşk

 Geçen Çarşamba "Poyraz Karayel" tüm gruplarda, hemen her hafta olduğu gibi, ikinci olunca "İkinci belli, birinci kim?" diye sormuştuk.
"Poyraz Karayel" bu hafta cevap verdi: "Birinci de benim!"

Kanal D'nin dizisi, ilk haftasında zayıf bir giriş yapmış ama  ikinci bölümüyle birlikte hızla tırmanışa geçmiş ve ilk üçe demir atmıştı. Bu hafta ilk kez, ayların TOTAL birincisi olan "Güzel Köylü"yü de geçti ve birinciliğe yerleşti. TOTAL'de yaklaşık 1 puan artış ve 6.55 reytingle tüm programlar içinde gün birincisi olan dizi, AB ve ABC1 gruplarında da sırasıyla 8.58 ve 8.21 reting alarak "Diriliş Ertuğrul"un ardından ikinci sıraya yerleşti.

 Yayına başladığı günden beri AB grubunun değişmez birincisi olan TRT dizisi "Diriliş Ertuğrul" şaşırtmadı. Bu grupta 9.08 reytingle yine gecenin en çok izlenen programı oldu. Aynı şekilde ABC1'de de 8.55 reytingle birinci sırada. genelde ilk beş içinde olup zirvesinde yer alamadığı TOTAL'de ise bu hafta 5.62 reytingle üçüncülük elde etti.

2014 yazından beri devam eden, diğer gruplarda inişli çıkışlı bir durumu olsa da TOTAL'i kimselere kaptırmayan "Güzel Köylü" aslında bu hafta daha başarılı, tüm gruplarda geçen haftaya göre daha yüksek reytingler aldı ama bu durum, reytingini daha da çok artıran "Poyraz Karayel"in gerisinde kalmasına engel olamadı. 41. bölümü yayınlanan komedi türündeki dizi TOTAL'de 6.48 reytingle ikinci, AB'de 4.24 reytingle beşinci ve ABC1'de 4.85 reytingle üçüncü sırada yer aldı.

Kara Para Aşk  Yayına başladığı günden beri AB grubunun değişmez birincisi olan TRT dizisi "Diriliş Ertuğrul" şaşırtmadı. Bu grupta 9.08 reytingle yine gecenin en çok izlenen programı oldu. Aynı şekilde ABC1'de de 8.55 reytingle birinci sırada. genelde ilk beş içinde olup zirvesinde yer alamadığı TOTAL'de ise bu hafta 5.62 reytingle üçüncülük elde etti.

2014 yazından beri devam eden, diğer gruplarda inişli çıkışlı bir durumu olsa da TOTAL'i kimselere kaptırmayan "Güzel Köylü" aslında bu hafta daha başarılı, tüm gruplarda geçen haftaya göre daha yüksek reytingler aldı ama bu durum, reytingini daha da çok artıran "Poyraz Karayel"in gerisinde kalmasına engel olamadı. 41. bölümü yayınlanan komedi türündeki dizi TOTAL'de 6.48 reytingle ikinci, AB'de 4.24 reytingle beşinci ve ABC1'de 4.85 reytingle üçüncü sırada yer aldı. Kara Para Aşk Kara Para Aşk

Paylaş

 

Tüm Kara Para Aşk Bilgileri