Uzunçorap 18.11.2016 Cesur ve Güzel
Cesur ve Güzel

17 Kasım Perşembe günü 5 prime time dizisi, 3 günlük dizi olmak üzere 8 yerli dizi yayınlandı. Yeni Star Tv dizisi "Cesur ve Güzel" 2. bölümüyle, Fox Tv dizisi "Umuda Kelepçe Vurulmaz" 3. bölümüyle, Kanal D dizisi "Vatanım Sensin" 4. bölümüyle, Show Tv dizisi "Cesur Yürek" 6. bölümüyle ekrana geldi. Perşembe akşamı dizileri içinde ikinci sezonunu sürdüren tek dizi olan Atv dizisi "Yeter" ise 35. bölümüyle seyircisiyle buluştu.

"Cesur ve Güzel" Total grupta tüm programlar arasında birinci oldu. Dizi bu hafta geçtiğimiz hafta aldığı izlenme oranlarını tüm gruplarda yükselterek (7)'li reytinglere ulaştı. AB ve ABC1 gruplarının en çok izlenen programı ise Kanal D dizisi "Vatanım Sensin" olarak belirlendi. "Vatanım Sensin" AB grubunda iki haneli reytingini korumakla birlikte geçtiğimiz hafta sonuçlarına göre tüm gruplarda reyting düşüşü kaydetti. Gruplarda ikinci sıra yine bu dizi arasında paylaşıldı. Çapraz yer değiştirmeyle Total grup ikincisi "Vatanım Sensin", AB ve ABC1 ikincisi "Cesur ve Güzel" olarak gerçekleşti. 
 
Günün en çok izlenen 3.  dizisi Total ve ABC1 gruplarında Bi Yapım dizisi "Umuda Kelepçe Vurulmaz" olurken, AB grubunda Fark Film yapımı "Cesur Yürek" oldu. "Umuda Kelepçe Vurulmaz" dün akşamki bölümüyle aldığı reyting sonuçlarıyla üç grupta da reytingini yükseltti. "Cesur Yürek"  AB grubunda yükseltirken, Total ve ABC1 gruplarında reyting kaybı yaşadı. "Yeter" üç grupta da reyting kaybederek, Tüm programlar bazında Total grupta 21. sırada, AB grubunda 15. sırada, ABC1 grubunda 20. sırada yer alarak günü tamamladı.
 
Günlük diziler arasında  grup birincilikleri değişmedi. "Elif" dizisi Total grupta yine en çok izlenen günlük dizi olurken, AB ve ABC1 gruplarında "Adını Sen Koy" ilk sırada yer aldı. Geçen hafta Perşembe gününe göre "Elif" ve "Adını Sen Koy" tüm gruplarda reytinglerini artırırken, "Beni Affet" düşüş kaydetti.
Cesur ve Güzel

Paylaş

 

Tüm Cesur ve Güzel Bilgileri