1001 Tv 24.05.2019 Bir Zamanlar Çukurova
Bir Zamanlar Çukurova

Sadece Perşembe akşamlarının değil, sezon boyunca tüm haftanın en çok izlenen dizilerinden olan Bir Zamanlar Çukurova sezon sonuna doğru, yorgunluğunu reyting listesinde hissettirmeye başladı. 23 Mayıs akşamı ekrana gelen bölümüyle tüm gruplarda izleyici kaybeden dizi, özellikle AB grubunda -ilk haftalar hariç- şimdiye kadarki en düşük reytingini elde etti. Sezon boyunca bu grupta çoğunlukla iki haneli oranları gören dizi Mart ayında 13.16 reytinge kadar ulaşmışken sadece 2 ay içinde bu grupta 7.80'e geriledi. Diğer gruplarda da düşüş yaşamasına rağmen çok daha başarılı sonuçlar almayı sürdürüyor. Bir Zamanlar Çukurova'nın 35. bölümü Total'de 11.63 ve ABC1'de 10.58 reytingle tüm gruplarda günün en çok izlenen programı oldu.

Total ve AB gruplarının en çok izlediği ikinci dizi Avlu'ydu. Bu gruplarda artış da gösteren Star Tv dizisi, sırasıyla 4.52 reytingle altıncı ve 3.33 reytingle beşinci sırada yer aldı. Bu hafta izleyici kaybettiği ABC1 grubunda ise 3.23 reytingle yedinci oldu.

23 Mayıs Perşembe akşamı ekrana veda eden Bizim Hikaye'nin final bölümü tüm gruplarda izleyici kaybetti. Total ve ABC1 gruplarında 3 bandında izlenerek ilk on program içinde yer alan dizi, AB'de ise 3 barajına ulaşamadı ve ilk on program arasına giremedi. Bizim Hikaye'nin 70. bölümü Total'de 3.60 reytingle sekizinci, AB'de 2.69 reytingle on birinci ve ABC1'de 3.32 reytingle altıncı sırada yer aldı.

TRT 1'in gençlik dizisi Tek Yürek bu hafta tüm gruplarda izleyici kaybetti; sadece bir tek grupta, AB'de ilk on program arasına girmeyi başarabildi ve hiçbir grupta 3 barajına ulaşamadı. Tek Yürek'in 15. bölümü Total'de 1.96 reytingle yirmi dokuzuncu, AB'de 2.77 reytingle sekizinci ve ABC1'de 2.57 reytingle on beşinci sırada yer aldı.
 
23 Mayıs Perşembe akşamının en az izlenen dizisi Çarpışma oldu. Finale yaklaşan dizinin 23. bölümü hiçbir grupta ilk on program arasına giremedi. En yüksek oranını elde ettiği AB grubunda izleyicisini az oranda artırmayı da başararak 2.59 reytingle on ikinci, ABC'de 2.45 reytingle on yedinci olurken 2 barajının altında kaldığı Total grubunda ise 1.85 reytingle otuz üçüncü sırada yer aldı.

Paylaş

 

Tüm Bir Zamanlar Çukurova Bilgileri