1001 Tv 4.10.2019 Bir Zamanlar Çukurova
Bir Zamanlar Çukurova

3 Ekim Perşembe akşamı ekrana gelen 3 diziden (Bir Zamanlar Çukurova, Mucize Doktor, Şampiyon) tüm kategorilerde birinci olanı, önceki 3 haftada da olduğu gibi Mucize Doktor oldu. FOX'un yeni uyarlama tıp dramasının rakipleriyle arası yine büyük oranda açıktı. Bununla birlikte dizi, başladığı günden beri iki kategoride ilk kez artış yerine düşüş gösterdi. 

MF Yapım imzalı dizi, Total ve AB kategorilerinde yarım puanın bile, altın, oldukça düşük oranda bir düşüş yaşamış olsa da, bu,  trendin tersine dönmesi bakımından dikkat çekiciydi. Dizinin 4. bölümü Total'de 15.20 reytingle, AB'de 16.83 reytingle ve ABC1'de 18.84 reytingle gün birincisi oldu.

Mucize Doktor'un yayına başladığı haftadan itibaren sürekli düşüş halinde olan Bir Zamanlar Çukurova ise, 3 Ekim Perşembe akşamı, yen sezonunda ilk kez tüm kategorilerde artış gösterdi. Artış, AB ve ABC1 kategorilerinde 1 puanın üzerine gerçekleşti. Atv'nin 2. sezonundaki dizisinin 38. bölümü Total'de 9.53 reytingle ikinci, AB'de 6.53 reytingle dördüncü ve ABC1'de 8.60 reytingle üçüncü sırada yer aldı.


Mucize Doktor'la aynı akşam yayına başlayan TRT 1 dizisi Şampiyon zayıf bir başlangıç yapmış, geçtiğimiz iki hafta boyunca da düşüş göstermişti. Dizinin 3 Ekim Perşembe akşamı ekrana gelen bölümü, Total ve ABC1'de yine kayıp yaşarken AB kategorisindeki izleyicisini artırmayı başardı. Dizinin 4. bölümü Total'de 2.35 reytingle on dördüncü sırada yer alırken AB'de 2.74 reytingle yedinci ve ABC1'de yine 2.74 reytingle dokuzuncu oldu.
 

 

Paylaş

 

Tüm Bir Zamanlar Çukurova Bilgileri