Perşembe rekabeti nasıl sonuçlandı?

1001 Tv 25.10.2019 Mucize Doktor
Mucize Doktor

24 Ekim Perşembe akşamı, TRT 1 dizisi Şampiyon'un yayınlanmaması sebebiyle iki haftalık dizi ekrana geldi: Mucize Doktor. FOX'un tıp draması Mucize Doktor, yayına başladığından beri olduğu gibi sadece günün en çok izlenen dizisi değil, en çok izlenen programı da olmayı başardı. AB ve ABC1 izleyici kategorilerinde günün en çok izlenen ikinci yapımı da yine Mucize Doktor'un özeti oldu. Dizinin özeti ABC1 kategorisinde 10 barajını aşmayı başarırken diğer kategorilerde de 9 bandında izlendi.

 
Taner Ölmez, Onur Tuna, Reha Özcan ve Sinem Ünsal'ın başlıca rollerini paylaştığı, MF Yapım imzalı dizinin 7. bölümü iki kategoride izleyicisini artırmayı ve izlenme oranını bir üst banda çıkarmayı başardı. Mucize Doktor bu hafta Total'de 16.33, AB'de 18.73 ve ABC1'de 19.16 reyting elde etti.

 Günün en çok izlenen ikinci dizisi Bir Zamanlar Çukurova oldu. Atv'nin ikinci sezonundaki dönem draması bu hafta iki kategoride izleyicisini artırmayı başardı. Geçen hafta olduğu gibi, bu hafta da 10 barajını aştığı Total'de günün en çok izlenen ikinci programı olan Bir Zamanlar Çukurova AB'de Mucize Doktor'un özeti ve FOX Ana Haber bülteni tarafından, ABC1'de ise yine Mucize Doktor'un özeti tarafından geçildi. Tims&B imzalı dizinin 41. bölümü Total'de 10.48 reytingle ikinci, AB'de 7.37 reytingle dördüncü ve ABC1'de 9.19 reytingle üçüncü. sırada yer aldı. 

 
Günün en çok izlenen günlük dizileri olan Seksenler ve Yemin'den ilki AB ve ABC1 kategorilerinde, ikincisi ise Total'de 2 barajını aşmayı başardı.

Paylaş

 

Tüm Mucize Doktor Bilgileri