Işınla Bizi Scotty 6.03.2015 Kurtlar Vadisi Pusu
Kurtlar Vadisi Pusu

 Perşembe günlerinin reyting listesinin zirvesi aylardır değişmiyor. TOTAL gün birincisi "Kurtlar Vadisi Pusu" iken AB gün birincisi "Kocamın Ailesi". Bu hafta da durum değişmedi. "Kurtlar Vadisi Pusu" 8.83 reytingle TOTAL listesinin, "Kocamın Ailesi" ise 6.73 reytingle AB listesinin başında yer aldı.

Yine de bu hiç değişmeyen birincilikleri sarsabilecek yeni diziler de çıkabiliyor bazen. "Paramparça"nın "Karadayı"yı ya da "Aşk Yeniden"in "Kaderimin Yazıldığı Gün"ü yerinden edebilmesi gibi... Başlayan her yeni dizi için aynı merak söz konusu oluyor elbette. 5 Mart Perşembe akşamı uzun zamandır tanıtımları yapılan, kadrolarında çok iddialı isimlerin yer aldığı iki yeni dizi başladı: Star Tv'de başrollerinde Songül Öden, Mert Fırat ve Alican Yücesoy'un yer aldığı "Serçe Sarayı" ve TV8'de başrollerinde Hazal Kaya ve Aras Bulut İynemli'nin yer aldığı "Maral: En Güzel Hikayem"

Her iki dizinin de reyting listesine çok iyi bir giriş yaptığını söylemek mümkün değil ne yazık ki. "Serçe Sarayı" TOTAL'de 3.06 reytingle 16, AB'de 3.45 reytingle 7. sırada yer aldı. Aynı zamanda, şu anda TV8'in yayındaki tek dizisi olan "Maral: En Güzel Hikayem" ise TOTAL'de 2.34 reytingle 21,  AB'de 2.89 reytingle 11.  sırada yer aldı.

İlk haftalarında çok iyi başlangıçlar yapamayan ama sonraki haftalarda hızla yükselen diziler de olduğundan bu iki yeni dizinin durumuna yorum yapabilmek için biraz daha bekleyip görmek gerekiyor elbette.

Perşembe akşamlarının bir diğer dizisi ATV'nin "Bedel"i TOTAL'de 2.48 reytingle 20, AB'de 1.62 reytingle 27. olabildi. 6. bölümüne ulaşan dram türündeki dizinin durumunda bir yükseliş beklemek pek mümkün görünmüyor.

Kurtlar Vadisi Pusu Kurtlar Vadisi Pusu

Paylaş

 

Tüm Kurtlar Vadisi Pusu Bilgileri