Uzunçorap 18.01.2019 Mehmetçik
Mehmetçik

17 Ocak 2018 Perşembe  günü Trt1 dizisi Mehmetçik Kutlu Zafer" ve Kanal 7 günlük dizisi "Elif" hangi reytingleri aldılar? Tüm programlar arasında hangi dizi hangi sıraya yerleşti? Önceki bölümlerine göre reytinglerini arttırabildiler mi?

Listeye göre, "Mehmetçik Kutlu Zafer" tüm gruplarda, tüm programlar arasında, Atv'deki Ümraniyespor - Fenerbahçe Ziraat Türkiye Kupası maçı yayını ve Fox Ana Haber bülteninin ardından üçüncü sıraya yerleşti ve 4,5+ puanlar elde etti.

"Mehmetçik" önceki bölümüne göre Total grupta reytingini arttırdı, diğer gruplarda ise bir miktar reyting kaybederek 1 puanlık alt banda indi. Bu bakımdan genel anlamda yani Total gruba göre dizinin maç yayınından etkilenmediğini söylemek mümkün. Ayrıca, dizi bu tüm gruplarda üçüncü sıraya yerleşirken, geçtiğimiz hafta Total grupta altıncı sırada yer bulabilmişti. Bu bakımdan genel izleyici düzleminde sıralaması da yükselmiş durumda.
 
Günlük dizi Elif'in dün akşam tüm gruplarda reytingini arttırarak Total ve AB gruplarda reytingini 1 puanlık üst banda çıkarttı, Total'de 3 bandına yerleşti.
Mehmetçik Mehmetçik

Paylaş

 

Tüm Mehmetçik Bilgileri