Uzunçorap 14.08.2017 İki Yalancı
İki Yalancı

14 Ağustos 2017 Pazartesi günü, iki akşam dizisi ekrana geldi (Star Tv dizisi Çember geçen hafta sezon finali yapmıştı): Fox'ta "Deli Gönül" ve Kanal D'de "İki Yalancı".


Günün zirvesi
"Deli Gönül" geçen hafta üç reyting grubunda da hem günün en çok izlenen dizisi, hem de  tüm programlar arasında günün en çok izlenen programı olmuştu. Fakat bu hafta Total grupta tüm programlar birinciliğini "Recep İvedik" filmine kaptırdı. Bununla birlikte AB ve ABC1 gruplarında durumunu korudu, 1. oldu. "Deli Gönül" üç grupta da İki Yalancı'dan daha fazla reyting aldı. Bununla birlikte, yine bir aması var, birinci olmasına rağmen, üç grupta da reyting kaybı yaşadı. İki Yalancı ise Total'de reyting kaybı yaşamasına rağmen AB ve ABC1 gruplarında reytingini yükseltti. 
"Deli Gönül"ün reyting sonuçları şöyle: 
Total grupta 3.40, AB grubunda 4.30 ve ABC1 grubunda 3.63. 
Geçen hafta: Total grupta  3.90, AB grubunda  4.32 ve ABC1 grubunda 4.17.
Dizi yayın günü değişikliğinden beri yani 17 Temmuz Pazartesi gününden beri Total grupta her hafta reytingini az puanlarla da olsa arttırıyordu, bu hafta 5. haftasında bu durum sekteye uğradı. 
"Deli Gönül" AB grubunda 4 bandındaki yerini korurken,  ABC1 grubunda 4 bandından 3 bandına düştü. Total grupta ise geçen haftalarda olduğu gibi 3 bandında. 
"Deli Gönül" en yüksek izlenme oranını, salı gününe geçtiğinden beri olduğu gibi, bu hafta da  AB grubundan (4.30) aldı.
 
 
İki Yalancı'nın durumu
6. Bölümüyle ekrana gelen Kanal D dizisi "iki Yalancı" için dün akşam başarılı bir bölüm oldu. Dizi AB ve ABC1 gruplarında reytingini önemli ölçüde yükseltti. AB grubunda 4 bandına yaklaşırken, ABC1 grubundan 2 bandından 3 bandına çıktı. Diğer yandan İki Yalancı Total grupta "Deli Gönül"ün de olduğu gibi bir miktar reyting kaybetti. İki Yalancı 3 haftadır Total grupta reyting düşüşü yaşıyor ve 3 bandının sınırına yaklaşmış durumda. Bakalım gelecek hafta durumunu toparlayabilecek mi. 
İki Yalancı'nın reyting sonuçları şöyle:
Total grupta 3.08, AB grubunda 3.93 ve ABC1 grubunda 3.42. 
Geçen hafta: Total grupta  3.41, AB grubunda  3.14 ve ABC1 grubunda 2.97.
"İki Yalancı" da "Deli Gönül" gibi en yüksek izlenme oranını AB grubundan (3.93) aldı.
 
 
Genel görünüm
Dün akşam Total grupta en çok yerli film "Recek İvedik" izlendi. Günün dizileri "Deli Gönül" ve "İki Yalancı" 2. ve 3. sıraları paylaştılar. AB ve ABC1 gruplarında ise ilk iki sıraya, sırasıyla "Deli Gönül" ve "İki Yalancı" yerleşti. 
 
 
Günün reyting yükselişleri: Geçen hafta "Deli Gönül" hem Total hem ABC1 grubunda, "İki Yalancı" ise AB grubunda reytingini yükseltmişti. Bu hafta sadece "İki Yalancı" "AB" ve "ABC1" gruplarıyla çıkışını sürdürdü.
İki Yalancı

Paylaş

 

Tüm İki Yalancı Bilgileri