Işınla Bizi Scotty 6.04.2015 Şeref Meselesi
Şeref Meselesi

"Survivor"ın yayına başlamasıyla birlikte TOTAL'de ikinciliğe inen "O Hayat Benim" son iki haftadır, ikincilikteki yerini de "Küçük Gelin"e kaptırmıştı. 5 Nisan Pazar akşamı, geçen hafta almış olduğu 5.55 reytingi 6.00'ya çıkardı ve "Küçük Gelin"in yeniden önüne geçerek tüm programlar arasında ikinci sıraya yerleşti.

AB grubunda ise tersi bir durum yaşandı. Geçen hafta "Şeref Meselesi"nin önünde, 5.01 reytingle ikinci sırada olan dizi bu hafta 4.12 reytinge ve üçüncülüğe geriledi. ABC1'de aldığı reytingi 6.16'e yükseltirken sıralamadaki yeri değişmedi, geçen haftaki gibi ikincilikte kaldı. "O Hayat Benim" tüm gruplarda aldığı yüksek reyting ve sıralamadaki yeriyle gecenin en başarılı dizisi oldu.
 Daha çok AB ve ABC1'de iddialı olduğunu söyleyebileceğimiz "Şeref Meselesi" hemen hiçbir grupta şimdiye dek tam bir istikarar sağlayamadı ve sağlam bir kitle oluşturamadı. AB'de senenin başında 6.0'ın üzerinde reytingle gün birincilikleri elde etmişken sonraki haftalarda 4.0 civarında reytingler alarak altıncılığa gerilediği de oldu. Son birkaç hafta ise reytingini az oranda artırdı ve rakiplerin performansına bağlı olarak sıralamada da yükseldi. Bu hafta AB'de 4.48 reytingle ikinci sırada yer aldı.

ABC1'de uzunca bir zamandır 4.0-4.50 reyting aralağında seyreden ve ilk dört içinde yer alan dizi bu hafta da 4.32 reytingle üçüncü sırada yer aldı.

TOTAL'de ise uzunca bir süredir 3.0 altında aldığı reytinglerle ilk on program arasına girmekte oldukça güçlük çekiyor. Bu hafta geçen haftaya göre biraz daha az izlenerek 2.85 reyting elde etti ama rakiplere bağlı olarak sıralamada yükseldi ve onuncu oldu. Özellikle TOTAL'de aldığı reytingler, Kanal D gibi bir kanalın primetime'ı için çok düşük olsa da diğer gruplardaki, değişken de olsa, başarısı ve bir iç yapım oluşu diziyi yayında tutuyor. Ama kanalın, gelecek sezon için planlarını öngörmek zor.

Şeref Meselesi  Daha çok AB ve ABC1'de iddialı olduğunu söyleyebileceğimiz "Şeref Meselesi" hemen hiçbir grupta şimdiye dek tam bir istikarar sağlayamadı ve sağlam bir kitle oluşturamadı. AB'de senenin başında 6.0'ın üzerinde reytingle gün birincilikleri elde etmişken sonraki haftalarda 4.0 civarında reytingler alarak altıncılığa gerilediği de oldu. Son birkaç hafta ise reytingini az oranda artırdı ve rakiplerin performansına bağlı olarak sıralamada da yükseldi. Bu hafta AB'de 4.48 reytingle ikinci sırada yer aldı.

ABC1'de uzunca bir zamandır 4.0-4.50 reyting aralağında seyreden ve ilk dört içinde yer alan dizi bu hafta da 4.32 reytingle üçüncü sırada yer aldı.

TOTAL'de ise uzunca bir süredir 3.0 altında aldığı reytinglerle ilk on program arasına girmekte oldukça güçlük çekiyor. Bu hafta geçen haftaya göre biraz daha az izlenerek 2.85 reyting elde etti ama rakiplere bağlı olarak sıralamada yükseldi ve onuncu oldu. Özellikle TOTAL'de aldığı reytingler, Kanal D gibi bir kanalın primetime'ı için çok düşük olsa da diğer gruplardaki, değişken de olsa, başarısı ve bir iç yapım oluşu diziyi yayında tutuyor. Ama kanalın, gelecek sezon için planlarını öngörmek zor. Şeref Meselesi Şeref Meselesi

Paylaş

Şeref Meselesi özel dosyaları


 

Tüm Şeref Meselesi Bilgileri