Pazar reyting rekabeti nasıl sonuçlandı?

1001 Tv 29.04.2019 Kardeş Çocukları
Kardeş Çocukları

Son günlerde hemen her gün, her dizide görüldüğü gibi 28 Nisan Pazar akşamı ekrana gelen diziler de çoğunlukla izleyici kaybı yaşadı.

 
Ekrana gelen 4 diziden Total grubunun en çok izlediği dizi olan Savaşçı, bu grupta 6.85 reytingle gün birincisi olmasına rağmen izleyici kaybetti. Günün en çok izlenen dizisi olduğu diğer grup olan ABC1'de 5.01 reytingle yine izleyici kaybı  yaşadı. FOX'un asker dizisi, 4.04 reytingle altıncı olduğu AB'de ise bu hafta reytingini artırmayı başardı.
 
Star Tv'de 13. bölümüyle ekrana gelen Kardeş Çocukları, AB grubunda 4.47 reytingle dördüncü sırada yer aldı ve Pazar akşamının bu grupta en çok izlenen dizisi olmayı başardı. Kardeş Çocukları Total ve ABC1 gruplarında da, sırasıyla, 4.96 ve 4.86 reytingle hem her iki grupta gün dördüncüsü hem de en çok izlenen ikinci dizi oldu. Kardeş Çocukları bu hafta tüm gruplarda izleyici kaybı yaşadı.
 
TRT 1'de 38. bölümüyle ekrana gelen Elimi Bırakma bu hafta en yüksek reytingini AB grubunda elde etti. Bu grupta 4.10 reytingle beşinci sırada yer alırken Total'de 3.75 reytingle yedinci olurken ABC1'de de 4.0 reytingle yine beşinci oldu. Elimi Bırakma bu hafta Total grubunda izleyicisini artırırken diğer gruplarda kayıp yaşadı.
 
Günün en az izlenen dizisi Zengin ve Yoksul oldu. Atv'de 4. bölümüyle ekrana gelen dizi başladığı günden bu yana beklenen izlenme oranlarına ulaşamıyor. Mia Yapım tarafından hazırlanan dizi bu hafta tüm gruplarda 3 bandının altında kaldı ve iki grupta ilk on program arasına giremedi. Zengin ve Yoksul, 28 Nisan Pazar akşamı ekrana gelen bölümüyle Total'de 2.62 reytingle on birinci, AB'de 1.86 reytingle on üçüncü ve ABC1'de 2.52 reytingle dokuzuncu oldu; ABC1 dışında, diğer gruplarda izleyici kaybı yaşadı.
 

Paylaş

 

Tüm Kardeş Çocukları Bilgileri