Işınla Bizi Scotty 10.02.2015 Paramparça
Paramparça

 Sadece bu sezon yeni başlayan diziler içinde değil, tüm diziler içinde en çok izlenen ve en çok konuşulan dizi olma başarısını gösteren "Paramparça" istikrarını sürdürüyor. Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya'nın yer aldığı dizinin iki haneli reytinglerinde hiçbir azalma ya da çalkalanma görülmüyor. "Paramparça" bu hafta TOTAL'de 11,39 ve AB'de 10,24 reyting ile bütün haftanın en çok izlenen dizisi oldu.

Son iki yılın Pazartesi akşamlarının en çok izlenen dizisi "Karadayı", hem 3. sezonunda olmasının getirdiği bir yorgunluk hem de "Paramparça"nın başarısdı nedeniyle reytinginde düşüş yaşıyor. 6,21 ile TOTAL'de 4. sırada, 6,86 ile ABA'de 2. sırada yer aldı. Bu hafta "Paramparça"nın özeti de "Karadayı" TOTAL'de geçti. Yine de "Karadayı" her iki grupta almış olduğu reytingle, daha zayıf bir rakip karşısında günü birincilikle bitirebilirdi.

Dünün en çok konuşulan dizilerinden biri de "Ulan İstanbul"du. Sosyal medya da geniş bir takipçi kitlesi olan dizi için, son haftalarda düşen reytinglerine bağlı olarak radikal bir kararla internet yayıncılığına taşınma kararı alındı. Dün akşam, televizyonda son kez yayınlanan dizi TOTAL'de 2.99 reyting ile 19. ve AB'de 2.89 reyting ile 13. sırada yerladı.

Paramparça Paramparça

Paylaş

 

Tüm Paramparça Bilgileri