Paramparça Geçilemiyor

Işınla Bizi Scotty 10.03.2015 Paramparça
Paramparça

 10 Mart Salı reytingleri, zirvenin önceki haftalardaki seyrine göre beklendiği gibiydi ama yeni başlayan, iddialı iki dizinin performansı açısından şaşıtrıcıydı.

ATV'nin, kadrosunda Mehmet Aslantuğ, Sezin Akbaşoğulları, Hande Doğandemir, Seçkin Özdemir ve Sarp Akkaya gibi pekçok ünlü oyuncu bulunan iddialı dizisi "Racon Ailem İçin" sosyal medyadaki ilgi ve beğeniye rağmen, son zamanlardaki en zayıf başlangıçlardan birini yaptı. "Racon Ailem İçin" TOTAL'de 2.03 reytingle yirmi sekizinci, AB'de 2.46 reytingle on dokuzuncu sırada yer alabildi.  Salı akşamı başlayan, zengin kadrolu ve iddialı bir diğer dizi "Kara Kutu"ydu. Kanal D'nin, kadrosunda Orhan Kılıç, Deniz  Uğur, Kerem Alışık, Sümeyra Koç, Şevval Sam, Hazım Körmükçü ve Hakan Eratik gibi isimleri bulunduran istihbarat ve aksiyon dizisi, rakibi "Racon Ailem İçin"den nispeten daha iyi bir başlangıç yaptı. "Kara Kutu" TOTAL'de 2.80 reytingle yirminci, AB'de 3.04 reytingle onuncu sırada kendisine yer bulabildi.

Salı reyting listesinin kalanına gelirsek;  zirve önceki haftalarda olduğu gibi Fox Tv'nin yeni romantik-komedisi "Aşk Yeniden"indi. "Aşk Yeniden" güçlü rakiplerini yine her iki grupta da geride bırakarak TOTAL'de 8.51 ve AB'de 10.64 reytingle tüm günün en çok izlenen programı oldu.

Paramparça  Günün bir diğer iddialı dizisi "Karadayı" da geçen haftayla aşağı yukarı aynı sonuçları aldı. 3. sezonundaki dizi TOTAL'de 7.09, AB'de 7.62 reyting alarak günü üçüncü sırada tamamladı.

Yakın bir zamana kadar, değil sadece günlük diziler arasında, TOTAL'de tüm programlar arasında en çok izlenenlerden biri olan STAR Tv'nin günlük dizisi "Beni Affet" bir süredir gerileyişte. Uzun bir süre Pazartesileri üçüncü sırada tamamlayan "Beni Affet" TOTAL'de 4.10 reytingle sekizinci sırada yer aldı. Paramparça Paramparça

Paylaş

 

Tüm Paramparça Bilgileri