Işınla Bizi Scotty 25.04.2015 Medcezir
Medcezir

24 Nisan Cuma'nın reyting birincisi her hafta olduğu gibi "Karagül". Tüm haftanın en çok izlenen birkaç dizisinden biri olan Fox Tv dizisi son birkaç haftadır TOTAL'de 10.0 altında izlenme oranlarına ulaşıyorken bu hafta izleyicisini artırarak tekrar iki haneli reytinglere ulaştı. "Karagül"ün bu hafta TOTAL reytingi 10.22 oldu. ABC1'de yine reytingini az da olsa artırabilmişken AB grubunda bir miktar izleyici kaybette. Dizinin bu hafta aldığı reyting AB'de 6.06 ve ABC1'de de 8.40 oldu.  Önceki haftalarda da değindiğimiz gibi "Medcezir" ve "Kara Ekmek" arasında zirveye yakın orta basamaklar için bir rekabet söz konusu. Son bir iki haftadır "Kara Ekmek" daha başarılı sonuçlar alıyor ve arayı açıyorken bu hafta, biri nispeten yeni ve çıkışta olan, diğeri ikinci sezonunda ve iniş eğiliminde olan iki dizi TOTAL ve AB gruplarında yer değiştirmiş, bu iki grubu paylaşmış görünüyor.

"Kara Ekmek" TOTAL'de 4.43 reytingle üçüncü sırada yer alıyorken AB'de 3.87 ile altıncı sıraya yerleşti. Tam çaprazı bir şekilde "Medcezir" ise AB'de 4.63 reytingle üçüncü olurken TOTAL'de 4.08 reytingle altıncı sırada yer aldı ("Medcezir"in az oranda daha başarılı olduğunu söylemek mümkün.) ABC1'de aldıkları reyting birbirine oldukça yakın ama "Kara Ekmek" 4.66 reytingle gün ikincisi iken "Medcezir" 4.41 reytingle dördüncü olabildi.

Aldıkları reytingler merak konusu olan yeni dizilerdenden TRT'nin istihbarat dizisi "Milat" dördüncü bölümünde TOTAL'de izleyici kaybetti ve 1.79 gibi oldukça düşük bir izlenme oranıyla otuz birinci oldu. AB ve ABC1'de durumu daha parlak. AB'de geçen hafta 2.68 olan reytingi bu hafta 3.35'e yükselte ve onuncu sırada yer aldı. ABC1'de ise az miktarda izleyici kaybıyla 2.99 reyting alarak günü on ikinci sırada tamamladı.

Medcezir  Önceki haftalarda da değindiğimiz gibi "Medcezir" ve "Kara Ekmek" arasında zirveye yakın orta basamaklar için bir rekabet söz konusu. Son bir iki haftadır "Kara Ekmek" daha başarılı sonuçlar alıyor ve arayı açıyorken bu hafta, biri nispeten yeni ve çıkışta olan, diğeri ikinci sezonunda ve iniş eğiliminde olan iki dizi TOTAL ve AB gruplarında yer değiştirmiş, bu iki grubu paylaşmış görünüyor.

"Kara Ekmek" TOTAL'de 4.43 reytingle üçüncü sırada yer alıyorken AB'de 3.87 ile altıncı sıraya yerleşti. Tam çaprazı bir şekilde "Medcezir" ise AB'de 4.63 reytingle üçüncü olurken TOTAL'de 4.08 reytingle altıncı sırada yer aldı ("Medcezir"in az oranda daha başarılı olduğunu söylemek mümkün.) ABC1'de aldıkları reyting birbirine oldukça yakın ama "Kara Ekmek" 4.66 reytingle gün ikincisi iken "Medcezir" 4.41 reytingle dördüncü olabildi. Medcezir Medcezir

Paylaş

 

Tüm Medcezir Bilgileri