Işınla Bizi Scotty 7.03.2015 Kara Ekmek
Kara Ekmek

Bir iki ay öncesine kadar "tüm haftanın en çok reytingi alan programı" ünvanını taşıyan "Karagül"ün reytinglerinde birkaç haftadır düşüş görülüyor. Fox'un, özellikle TOTAL'de iki haneli sonuçların altına inmeyen dizisi 6 Mart Cuma akşamı, TOTAL'de 9.96, AB'de 7.11 reyting aldı. "Karagül" birkaç puanlık gerilemeye karşın yine tüm programlar arasında gün birincisi.

Karagül"ün birinciliğini yakında zamanda çok da zorlayacak bir rakip de görünmüyor doğrusu. Kanal D'nin 9. sezonundaki polisyesi "Arka Sokaklar" TOTAL'de 5.35 reytingle ikinci, AB'de ise 3.21 reytingle 10. sırada yer aldı.

Cuma akşamlarının diğer iddialı ismi, Star Tv'nin dizisi "Medcezir" de son birkaç haftadır reyting sıralamasında gerileyişte. "Medcezir" TOTAL'de 4.51 reytingle 5, AB'de 4.18 reytingle 6. sırada yer aldı.

ATV'nin yeni dizisi "Kara Ekmek" ise çıkışta. 7. bölümü yayınlanan, baş rollerinde Özlem Yılmaz ve Engin Hepileri'nin yer aldığı dizi iyi bir başlangıç yapamamış ve ilk haftalarda ilk on program arasına girmekte zorlanmıştı. Son birkaç haftadır 3.70-4.90 aralığında reytingler elde eden ve 5-8. sırada yer alan dizi dün akşam AB'de 4.73 reytingle en çok izlenen 3. program oldu. TOTAL'de ise 4.03 reytingle 8. sırada yer aldı.

Kara Ekmek Kara Ekmek

Paylaş

 

Tüm Kara Ekmek Bilgileri