Kara Ekmek ve Medcezir Rekabeti

Işınla Bizi Scotty 14.03.2015 Kara Ekmek
Kara Ekmek

 Cuma reyting listesinin zirvesi asla sürpriz yapmıyor, birinci hiç değişmiyor.
13 Mart Cuma akşamı da önceki haftalarda olduğu gibi Fox'un dizisi "Karagül" her iki grupta da günün en çok izlenen programı oldu. Önceki iki hafta TOTAL'de 10'un altında reyting alan dizi bu hafta tekrar iki haneli sayıları gördü ve 10.35 reytinge ulaştı. AB'de ise her zamanki gibi TOTAL'in birkaç puan aşağısında kaldı ve 6.65 reyting aldı.

"Karagül" sezonun başında tüm haftanın en çok izlenen ve iki haneli reyting alan tek programıydı; ama artık, üçüncü sezonundaki dizinin yorulmaya başladığını ve yavaş yavaş reytinglerinin geriledeğini söylemek yanlış olmaz.  Fox ana haberin ardından, üçüncü sırada TOTAL'de, Kanal D'nin dokuzuncu sezonunda olan ve özellikle TOTAL izleyicisi için eskimeyen dizisi "Arka Sokaklar" var. Sezonun başında dizinin artık yayından kalkacağı dedikodusu dolaşmış ama Erler Film bir açıklama yayınlayarak onuncu sezondan önce sonlandırmayacaklarını duyurmuştu. Polisiye-aksiyon türündeki dizi hâlâ güçlü ve kanalın en çok izlenen işlerinden biri. Bu hafta da TOTAL'de 5.11 reytinge ulaştı ve AB'de de 3.25 reytingle onuncu oldu.

AB grubunun üçüncüsü ise "Medcezir". Star Tv'nin popüler dizisi AB'de 5.44 reyting aldı. AB grubununda son haftalarda bir dalgalanmadan söz edebiliriz. "Medcezir" geçen hafta bu grupta 4.18 reytingle altıncı olmuşken bu hafta üç basamak birden yükseldi. TOTAL'de ise durumu daha az parlak görünüyor. Birkaç ay öncesine kadar ikincilik ya da üçüncülükten hiç şaşmayan dizi her bölüm biraz daha reyting kaybederek gerilemeye başladı. Bu hafta 4.39 reyting alarak altıncı oldu.

Kara Ekmek  Fox ana haberin ardından, üçüncü sırada TOTAL'de, Kanal D'nin dokuzuncu sezonunda olan ve özellikle TOTAL izleyicisi için eskimeyen dizisi "Arka Sokaklar" var. Sezonun başında dizinin artık yayından kalkacağı dedikodusu dolaşmış ama Erler Film bir açıklama yayınlayarak onuncu sezondan önce sonlandırmayacaklarını duyurmuştu. Polisiye-aksiyon türündeki dizi hâlâ güçlü ve kanalın en çok izlenen işlerinden biri. Bu hafta da TOTAL'de 5.11 reytinge ulaştı ve AB'de de 3.25 reytingle onuncu oldu.

AB grubunun üçüncüsü ise "Medcezir". Star Tv'nin popüler dizisi AB'de 5.44 reyting aldı. AB grubununda son haftalarda bir dalgalanmadan söz edebiliriz. "Medcezir" geçen hafta bu grupta 4.18 reytingle altıncı olmuşken bu hafta üç basamak birden yükseldi. TOTAL'de ise durumu daha az parlak görünüyor. Birkaç ay öncesine kadar ikincilik ya da üçüncülükten hiç şaşmayan dizi her bölüm biraz daha reyting kaybederek gerilemeye başladı. Bu hafta 4.39 reyting alarak altıncı oldu. Kara Ekmek Kara Ekmek

Paylaş

 

Tüm Kara Ekmek Bilgileri