Kara Ekmek İzleyicisi Hala Kararsız

Işınla Bizi Scotty 21.03.2015 Kara Ekmek
Kara Ekmek

 20 Mart Cuma reytinglerini değerlendirmeye başlarken ilk dikkat çeken durum, listenin zirvesindeki "Karagül"den sonra, alınan reyting sonuçlarının birbirine yakınlığı. İlk on program kıl payı farklarla sıralanıyor. Bu da zirve dışındaki rekabetin çetinliğini ortaya koyuyor.

Cuma'nın birincisi, her hafta olduğu gibi "Karagül". Fox Tv'nin 76. bölümü yayınlanan dizisi her iki grupta da geçen haftaya göre reytingini az da olsa artırabildi ve TOTAL'de 10.54, AB'de 7.41 reyting aldı.

Günün ikincisi yine önceki haftalarda olduğu gibi TOTAL'de "Arka Sokaklar" ve AB'de "Güldür Güldür Show" oldu.
 Geçen hafta, Cuma gününün reyting sonuçlarını yorumlarken "Kara Ekmek"in izleyicisini yavaş yavaş yükselttiğinden, umut vermeye başladığından ve "Medcezir" ile orta basamaklar için rekabette olduğundan söz etmiştik. Nispeten yeni başlamış bir diziyseniz, çok da iyi reyting sonuçlarıyla başlamadıysanız her hafta kritiktir ve öncekinden daha da büyük bir yarıştır; çünkü zaten kararsız, yerleşmemiş bir seyirciye hitap ediyorsunuzdur ve biraz vasat bir bölümle bu karasız seyirciyi, çok istekli rakibinize kaptırabilirsiniz.

"Kara Ekmek" geçen hafta TOTAL'de 4.66 reytingle elde ettiği dördüncülüğü bu hafta 4.43 reyting alan "Medcezir"e kaptırdı ve onuncu sırada yer aldı. AB'deki durumu ise geçen haftakine daha yakın: Yarım puanlık bir kayıpla, bir basamak geriledi ve 3.95 reyting alarak sekizinci sıraya yerleşti.

Kara Ekmek  Geçen hafta, Cuma gününün reyting sonuçlarını yorumlarken "Kara Ekmek"in izleyicisini yavaş yavaş yükselttiğinden, umut vermeye başladığından ve "Medcezir" ile orta basamaklar için rekabette olduğundan söz etmiştik. Nispeten yeni başlamış bir diziyseniz, çok da iyi reyting sonuçlarıyla başlamadıysanız her hafta kritiktir ve öncekinden daha da büyük bir yarıştır; çünkü zaten kararsız, yerleşmemiş bir seyirciye hitap ediyorsunuzdur ve biraz vasat bir bölümle bu karasız seyirciyi, çok istekli rakibinize kaptırabilirsiniz.

"Kara Ekmek" geçen hafta TOTAL'de 4.66 reytingle elde ettiği dördüncülüğü bu hafta 4.43 reyting alan "Medcezir"e kaptırdı ve onuncu sırada yer aldı. AB'deki durumu ise geçen haftakine daha yakın: Yarım puanlık bir kayıpla, bir basamak geriledi ve 3.95 reyting alarak sekizinci sıraya yerleşti. Kara Ekmek Kara Ekmek

Paylaş

 

Tüm Kara Ekmek Bilgileri