1001 Tv 25.11.2019 Her Yerde Sen
Her Yerde Sen

Aybüke Pusat ve Furkan Andıç'ın başrollerini paylaştığı, Karga Seven imzalı Her Yerde Sen, 23 Kasım Cumartesi akşamı final bölümüyle ekrana geldi. Artemim'in kapanması ve Selin ve Demir'in birbirlerine hazırladıkları büyük sürprizlerin damga vurduğu finalde neler yaşandığına, öne çıkan repliklere, bölümün aldığı izlenme oranlarına ve sosyal medyadaki izleyici yorumlarına yakından bakalım:

Mali poliste ifade verdikten sonra, herkes Happy Pie'da beklerken Demir konuşmak ve neler olduğunu öğrenmek için, Burak'la birlikte eve gider. Burak ona Yıldırım Bey'e şantaj yatıklarını ve şimdi de onun tehdit ettiğini anlatır. Demir, Yıldırım Bey'le konuşmaya gider. Zor bir gün geçiren Demir, Selin'le romantik bir akşam planlamıştır.
 
Artemim'in geldiği kötü durum üzerine Eylül, Burak'a birlikte başka bir şirket kurmayı teklif eder.
Demir, sabah Selin'e Eylül ve Burak'ı Artemim'le ilgili konuşmak için çağırdığını, görüşmeye onun da katılmasını istediğini söyler. Görüşmede hisselerini satarak Artemim defterini kapatmaya karar verirler. Şirket çalışanlarına durumu haber vermek için acil bir toplantı çağrısı yaparlar. Kapatma kararı duyurulur. Çalışanlar birbirleriyle vedalaşır.
 
Selin, Demir'e Leyla Hanım ve Muharrem Usta'nın düğünlerini evlerinin bahçesinde yapmayı teklif eder. Artık bir işi olmayan Merve, serada çalışmak için Vedat'a iş başvurusunda bulunur ve işe alınır. 
Leyla Hanım ve Muharrem Usta'nın kınası ve bekarlığa veda partisi yapılır. Ertesi gün Selin ve Demir'in evinde yapılacak düğün için de hazırlıklara başlanır. Ama hazırlığı yapılacak olan sadece düğün değildir. Selin'in Demir için, Demir'in de Selin için bir sürprizi vardır. Selin, Demir'e buradaki her şeyi bırakıp birlikte dünyayı dolaşmak için seyahate çıkmayı, Demir ise Selin'e evlenme teklif etmeyi planlamaktadır. Birkaç küçük aksiliğin ardından her ikisi de aynı anda sürprizlerini gerçekleştirir. Selin, Demir'in evlilik teklifini kabul eder ve birlikte uzun bir yolculuğa çıkarlar.
 
 
REPLİKLER

Azmiye
- Demir Bey! Sizi ilk gördüğüm gün dün gibi. Ne kadar yakışıklı, ne kadar da suratsızdınız.
Demir - Teşekkür ederim, Azmiye Hanım. Sağ olun.
Azmiye - Siz bu şirkete aşkı getirdiniz, tutkuyu getirdiniz, Demir Bey.
Demir - Tam aksi kurallar da getirdim ama el birliğiyle hiçbirine uymadınız.
 
Selin - Biraz hüzün iyidir. Atlattığımız her şey bize neyin önemli olduğunu gösteriyor.
 
Demir - Ailemle tanışmak isteyecekler diyorsun?
Vedat - Evet.
Demir - Benim ailem Selin. Bir de sen varsın Vedat'ım.
 
Demir - Bütün hayallerinin, hepsinin gerçek olmasını istiyorum, Selin.
Selin - Benimle en büyük hayalimi gerçekleştirir misin, Demir?
Demir - Benimle olur musun, sonsuza kadar?
Selin - Nereye gidersem gideyim benimle gelir misin, Peter Pan? Yanımda olur musun?
Demir - Sonsuza kadar, Wendy.
Selin - Evet!
 

REYTİNG

FOX'un yaz sezonundan beri devam eden romantik-komedisi Her Yerde Sen'in reytingi final bölümünde de, bir süredir olduğu gibi, tüm kategorilerde olduğu gibi 2 bandınaydı. Reyting, iki kategoride azalırken ABC1'de ise az oranda yükseldi. Dizinin yirmi üçüncü ve son bölümü Total'de 2.62 reytingle on dördüncü, AB'de 2.60 ve ABC1'de 2.66 reytingle on birinci sırada yer aldı.İZLEYİCİ YORUMLARI

Her Yerde Sen'in final bölümü boyunca sosyal medyada, dizinin adı olan #HerYerdeSen etiketi ile çok sayıda yorum yapıldı. Yapılan yorumlarda her yerde sitem, göz yaşı ve sevgi vardı. 

Siz, Her Yerde Sen'İn final bölümünü nasıl buldunuz? En sevdiğiniz sahneler hangileriydi? Eleştirdiğiniz yanlar oldu mu? Sayfanın altındaki yorum bölümünde bizlerle paylaşmayı unutmayın. - 1001 Tv 

Her Yerde Sen Her Yerde Sen

Paylaş

 

Tüm Her Yerde Sen Bilgileri