1001 Tv 18.11.2019 Her Yerde Sen
Her Yerde Sen

Aybüke Pusat ve Furkan Andıç'ın başrollerini paylaştığı, Karga Seven imzalı Her Yerde Sen, bu hafta FOX'ta 22. bölümüyle ekrana geldi. Selin ve Demir'in arasındaki kıskançlıkların, atışmaların ve barışmalarının damga vurduğu bölümde neler yaşandığına, bölümün aldığı izlenme oranlarına, öne çıkan repliklere ve izleyici yorumlarına yakından bakalım:

Eylül'ün evinde Demir'i gören Selin öfkeyle oradan ayrılır. Demir peşinden gider ve onu kendisini takip etmekle suçlar. Selin'se onu, Vedat'a gideceğini söyleyerek eski sevgilisinin evine gitmekle... Bir taksiye atlar ve oradan uzaklaşır. Geri dönen Demir, Eylül'ü Burak'la birlik olup kendisine ve Selin'e tuzak kurmakla suçlar ve orayı terk eder. Eve döner. İçeri girmek ister ama kapı kilitlidir. Selin telefonlarına da cevap vermez. Demir bahçede, onun penceresinin altında, kendisiyle konuşmasını bekleyerek oturur. Umudunu kesince ayrılır.
Ertesi sabah Selin ve Burak buluşurlar. Selin, Burak'tan hesap sorar. Şirkete geldiğinde Demir de onunla konuşmak için odasına çağırır. Konuşmak için öğle yemeğine birlikte çıkmayı teklif eder; Selin reddeder. 
 
Demir, bir süre sonra bir müşteri toplantısı olduğunu bahane ederek Selin'i ofis dışına çıkarır. Kahvecide konuşurlar. Demir, eve dönmeye karar verdiğini açıklar. Selin, Demir'e kızgın kalmak istese de bu habere sevinir.
 
Demir, akşam eve Selin'le birlikte dönecekleri düşünmektedir ama Selin, Demir'den habersiz kızlarla ofisten ayrılır.
 
Demir, eşyalarını eve geri taşıtır. Evde Selin'i bekler, gelmeyince Selin'i almak için Ayda'nın evine gider. Selin onunla gelmek istemeyince onu zorla götürür. Selin gece gizlice evden ayrılıp bir otele gitmek ister ama Demir, kilidi değiştirmiştir. Bahçe kapılarına kilit taktırmış ve camları kırılmaz camla değiştirmiştir. Selin'in evden ayrılmasına izin vermez. 
 
Yıldırım Bey, tazminat davasını kazanmıştır. Demir, çalışanlardan şirketi kurtarmak için daha fazla çabalamalarını ister. 

 
Selin'in arkadaşı Arda, onu arayarak akşam yemeğe çıkmayı teklif eder. Demir ve Ayda'nın ofiste işi uzamıştır. Selin, Demir'e yemeği haber vermeden ofisten ayrılır. Demir ilerleyen saatlerde yemekten Ayda'nın telefon konuşmasıyla haberdar olur. Selin'in gittiği restoranın adını taksi durağından öğrenir. Ayda'yı da alarak oraya gider ve Selin'le Arda'yı gözlemeye başlar. Selin tuvalete gitmek için kalktığında o da peşinden gider. Tartışırlar. Arda ve Ayda'nın karşılaşmasıyla masaları birleştirmeye karar verirler. Sohbet sırasında Demir, Arda'nın, ailesiyle Selin'i istemeye gitmiş olduğunu öğrenir. Arda yemekten erken ayrılır. Selin'le vedalaşırken Demir'le aralarında bir şey olduğunu ve Demir'in onu sevdiğini anladığını söyler. Demir ve Selin eve birlikte dönerler ve Arda konusunda tartışırlar.
 
Burak, gece Eylül'ün evinde kalmıştır. Uyurken Yıldırım Bey'den bir mesaj gelir. Acilen onunla görüşmek için ayrılır. Yıldırım Bey, Ali'ye Esen'i hapse attıranın o olduğunu bildiğini ve Demir'le ilgili muhbirlik yapmazsa Eylül'e zarar vereceğini söyler. Burak tepki gösterir, o da Yıldırım Bey'i tehdit eder.
 
Sabah Selin ve Demir barışırlar ve ilişkilerine kaldığı yerden devam etmeye karar verirler.
 
Merve, Ayda ve İbo kahvaltı ederken Bora'dan bir çiçek gelir. Notta Merve'den yakında eline ulaşacak boşanma evraklarını imzalamasını istemektedir.
 
Şirkette sabah toplantısı sırasında mali polis baskın düzenler.


REPLİKLER

Selin (Demir hakkında) - Her istediğinde o kapıyı açamazsın. Ben sana kalbimin anahtarını verdim, kalbimin!
 
Selin - Saçmalama! Ne biçin konuşuyorsun sen?
Demir - Sadece senin kadar mantıksız davranınca konu nereye gidiyor, ona bakıyorum. 
 
Demir (Selin hakkında) - O keçiyi gördüğüm anda anlamam lazımdı. Bunlar ruh ikizi, ruh!
 
Demir (Muharrem Usta'ya) - Yalnızken çözemiyorsak belki de beraber durmak gerektiği içindir.
 
Demir - Şimdi sen bu anahtarı buldun ya, onu hep evimize dönmek için kullan. Bana dönmek için...
Selin - Gidemiyorum zaten.
Demir - Gitme zaten.


REYTİNG


Yaz sezonundan beri devam eden ve yazın başarılı sonuçlar alan Her Yerde Sen, yeni sezonun başlaması ve rekiplerin çoğalmasıyla izleyicisini yavaş yavaş kaybetmeye başladı. İzlenme oranlarının dikkat çekici bir şekilde azalmasıyla dizinin yayın günü cumadan sumartesiye taşındı; ama bu değişiklik de beklenen yükselişi sağlayamadı. Ve dizinin 23. bölümüyle final yapmasına karar verildi. 

Romantik-komedi türündeki dizinin 16 Kasım Cumartesi ekrana gelen 22. bölümü sadece Total'de izleyicisini az oranda artırabilirken diper kategorilerde kayop yaşadı ve tüm kategorilerde 2 bandına izlendi.  İlk on program arasına girebildiği Total ve AB'de sırasıyla 2.84 ve 2.69 reytingle dokuzuncu olurken ABC1'de 2ç48 reytingle on ikinci sırada yer aldı.
 

İZLEYİCİ YORUMLARI


Her yerde Senin 22. bölümü sırasında #KalbiminSesi başlığı altında çok sayıda yorum yapıldı.Bölümün çok beğenildiği yorumlarının yanı sıra olayların aceleye getirildiği ve hakkının verilemediği yorumları da dikkat çekti. Ama en çok göze çarpan erken final kararının yarattığı üzüntüydü.Siz Her Yerde Sen'in 22. bölümünü nasıl buldunuz? En etkilendiğiniz replikler, en beğendiğiniz sahneler hangileriydi? Bölüme dair eleştirileriniz var mı? Yorum bölümünde bizlerle paylaşmayı unutmayın. - 1001 Tv

Her Yerde Sen Her Yerde Sen

Paylaş

 

Tüm Her Yerde Sen Bilgileri