1001 Tv 13.11.2019 Her Yerde Sen
Her Yerde Sen

Aybüke Pusat ve Furkan Andıç'ın başrollerini paylaştığı, Karga Seven imzalı Her Yerde Sen 9 Kasım Cumartesi akşamı 21. bölümüyle ekrana geldi. Demir'in evden ayrılışının, şirkette yaşanan maddi sorunların ve Selin lise arkadaşının ziyaretinin damga vurduğu bölümde neler yaşandığına, öne çıkan repliklere, bölümün aldığı reytinge ve izleyicilerin bölüm hakkındaki yorumlarına yakından bakalım:

Demir, çantasını alıp Vedat'a gitmiştir. Vedat, Demir'in eşyalarını toplayarak evini terk etmesine tepki gösterir. Burak da Eylül'ün evine gelmiştir. Tazminat sorununu nasıl çözeceklerini düşünürler. Burak'ın aklına Alara'dan yardım istemek gelir. Alara'nın Demir konusunda umutlanmasını sağlayacaktır. Eylül bu fikri desteklemez.
Merve Ayda, Selin'in evine gelirler ama kimseyi bulamazlar. Selin, mesajlara ve aralamalara cevap vermemiştir. Demir'e de ulaşamayınca Vedat'a ulaşırlar. Demir, Selin'in kimseye cevap vermediğini duyunca onu görmeye gider. Selin onu karşısında görünce şaşırır. Demir onun üzgün olduğunu görür ve kendisine ne zaman ihtiyaç duyarsa onu arayabileceğini söyler ama Selin çok kırgındır. Demir evden ayrılmak üzereyken Selin'e evin hisselerini devrettiği bir sözleşmeyi vermek ister ama Selin buna çok sert tepki gösterir. Demir evden ayrılır.
 
Ertesi gün Selin'in Sinop'tan iş için İstanbul'a gelen lise arkadaşı onu şirkette ziyarete gelir. Demir bu ziyaretten pek hoşlanmaz.
 
Demir, Eylül ve Burak yaşanan sorunlar ve müşterileri kaybetmeleriyle ilgili toplanırlar. Demir, hakkında çıkan dedikodulara anlam verememektedir. Eylül yaşanan sorunu çözmek için acilen hisse satışı yapmayı önerir.
 
Demir'in aklı bir yandan da 'deve arkadaşı Arda'dadır. Toplantıya ara verip yanlarına gider, konuşmalarına kulak kabartır. Selin'in Arda'yla akşam için plan yaptığını duyduğunda aniden fazla mesai yaratak Selin'e engel olmak ister. Öğle yemeği molasında Demir ve Eylül'ün birlikte yemeğe çıktıklarını öğrenen Selin, ne yapıp edip akşamki planını uygulamaya karar verir ama Demir buna izin vermez, Selin'i geç saate kadar çalıştırır. 

 

Burak, Eylül'ün evine gider. Eylül sinirlidir. Burak'ın Alara konusundaki fikirleri, Burak'a karşı duygularını değiştirmiştir. Burak'ın, Demir ve Selin'in aralarının bozuk oluşunun onun kafasını karıştırdığını söylemesi Eylül'ü daha da öfkelendirir. 
 
Demir, Eylül ve Burak'ın neler yaptığını araştırması için tuttuğu kişiden Yıldırım Bey'le toplantı yaptıklarını öğrenir. Şirkette Eylül, Demir'in, üzerine çalıştıkları işin iç mimari kısmını da Selin'in çizimleriyle aldıklarını öğrenir ama Burak, kendi çalışanının ona sorulmadan çalıştırılmasına sinirlenir. Demir ve Burak tartışırlar. 
 
Burak ve Ferruh buluşurlar. Demir hakkındaki dedikoduları çıkaran Burak'tır; amacı Demir'i şirketin yönetiminden göndermektir. Bunun için Ferruh'la iş birliği yapar.
 
Demir, Selin'e uğrar. O sırada Leyla Hanım, ardından da evlendiklerinde yaşayacakları ev konusunda tartıştığı Muharrem Usta gelir. Yeniden tartışırlar. Demir ve Selin onları sakinleştirmeye çalışır. Evden gittiklerinde, Selin ve Demir'in onlar hakkında yaptıkları konuşma kendilerine döner. Mutfakta oldukları sırada aralarında bir yakınlaşma olur ve öpüşürler. Selin Demir'in kalmasını istemektedir ama söyleyemez. Demir'se kendini zorlayarak evden ayrılır. 
 
Demir'le yaşadığı tartışmadan beri morali bozuk olan Burak, alkollü bir şekilde geç saatte Eylül'ün evine gider. Eylül onu sakinleştirebilmek için Demir'i arar ve üçünün konuşması için onu eve çağırır. Demir'le yaptığı konuşmayı duyan Burak hayal kırıklığıyla evden ayrılır ve Selin'i arar. Önemli bir konuda konuşacağını söyleyerek olduğu yere, Eylül'ün evine çağırır. Demir, Eylül'ün evine gelir ama Burak ortada yoktur. O sırada Selin de oraya gelir ve kapıyı ona Demir açar.
 

REPLİKLER

Selin - Ben senin bağışını istemiyorum, ben senin tapunu da istemiyorum! Ben biraz zaman istiyorum, biraz anlayış istiyorum, ben biraz akıl mantık istiyorum! Bu kadar zor mu?
Demir - Sen haklıydın. Ben iyi gelmiyorum sana. Sen kafasını toplayacaksın, ben de geri kalan her şeyi. Tertemiz bir başlangıç yapacağız, birlikte. Ve bir gün bu evde çok mutlu olacağız. Ama o zamana kadar kafanda olmayan şeyler kurup kendine eziyet etme. kırıldığını görmek beni çok üzüyor.
Selin - Sandığın kadar kırılgan değilim.

Burak (Eylül'e Demir hakkında) - Hepiniz bu kadar isteyecek ne buldunuz o adamda?
 
Selin - Sarılıp uyuduktan sonra yalıymış, evmiş ne fark eder.
 
Burak - Hata nasıl bir şey, biliyor musun? Ağa yakalanmak gibi. Çırpındıkça dolanırsın. Çırpınma.
 
Demir (Selin hakkında) - İnadına yapar gibi, aşırı güzel olmuş bir de...


REYTİNG

Yaz sezonu boyunca cuma akşamları ekrana gelen, son bahar-kış sezonunun ve rakiplerin gelişiyle izlenme oranlarının düşmeye başlayışının ardından gün değiştirerek cumartesiye taşınan Her Yerde Sen, yeni gününde de aradığı artışı bulamadı.  Benim Tatlı Yalanım, Kalk Gidelim, Kuzey Yıldızı dizileriyle karşı karşıya geldiği akşamda dizi sadece AB'de izyeicisini artırabildi. Tüm kategorilerde 2 bandına izlenen dizi AB ve ABC1'de yayın gününün en çok izlenenon programı arasına girmeyi başarırken Total'de ilk on dışında kaldı.  Her Yerde Sen'İn 21. bölümü Total'de 2.73 reytingle on birinci, AB'de 2.97 reytingle yedinci ve ABC1'de 2.85 reytingle dokuzuncu oldu.


İZLEYİCİ YORUMLARI


Her Yerde Sen'in 21. bölümü sırasında, sosyal medyada, bölüm etiketi olan #SeninleGüzel başlığı altında  çok sayıda yorum yapıldı. Yapılan yorumlarda Selin ve Demir arasındaki romantik sahnelerin keyifli izlendiği görülürken yan karakterlere fazla zaman ayrıldığı, bölüm finalinin memnun etmediği şeklindeki yorumların çokluğu dikkat çekti. Sosyal medyaya damga vuran konu ise erken final söylentileriydi.
 

 

Siz Her Yerde Sen'in 21. bölümünü nasıl buldunuz? En etkilendiğiniz, sevdiğiniz sahneler ve replikler hangileriydi? Bölümle ilgili eleştirileriniz neler? Yorum bölümünde bizlerle paylaşmayı unutmayın. - 1001 Tv

Her Yerde Sen Her Yerde Sen

Paylaş

 

Tüm Her Yerde Sen Bilgileri