1001 Tv 30.10.2019 Her Yerde Sen
Her Yerde Sen

FOX'un Karga 7 imzalı romantik-komedisi bu hafta yeni gününde ekrana geldi. Aybüke Pusat ve Furkan Andıç'ın başrollerini paylaştığı dizinin Selin'in Demir ve Eylül'ün geçmişini öğrenmesinin damga vurduğu bölümünde neler yaşandığına, öne çıkan repliklere, bölümün aldığı reytinglere ve izleyici yorumlarına yakından bakalım:

Selin, Demir'in konuşma ısrarını kabul eder. Selin, Demir'in onunla defalarca konuşmak istediğini fark ettiğini ama konunun Eylül'le ilgili olduğunu anlayamadığını söyler. Eylül'ün Demir'in üvey kardeşi olduğunu düşünür. Demir, Eylül'ün eski nişanlısı olduğunu söylediğinde Selin büyük bir öfke patlaması yaşar ve Demir'e bunca zaman kendisine yalan söylediği için hesap sorar. Demir sakinleşmesi içim Selin'i banyoya kilitler.
 
Selin saç tokasıyla kilidi açar ve banyodan çıkar. Selin'i karşısında gören Demir, onu yemek yemeye ikna ederek sakinleştirmeye çalışır. Selin sakinleşmiştir ama kalbi kırıktır. Evden ayrılmak ister. Demir bu kez sokak kapısını kilitler. Selin yalnız kalmak için girdiği yatak odasının penceresinden kaçar. Bir süre sonra Selin'le konuşmak için odaya giren Demir, kaçtığını fark eder ve onu aramaya başlar. Demir ormanda Selin'i ararken, Selin onu hayvanlar için kurulan bir kapana yakalanıp yaralanmaktan kurtarır. Birlikte geri dönerler. Demir barışacaklarını düşünmüştür ama Selin olayı hâlâ atlatamamaktadır. Sabah eve dönmek istediğini söyler. Duyguları ve aklı karışıktır. Demir ne yaparsa yapsa bu durumu düzeltemez. Selin, kafasını toplamak için dışarı çıkar. Merve'yi arar ve sahildeki kahveciye gelmesini ister ama Merve işten ayrılamaz. Selin'in orada olduğunu öğrenen Eylül onunla konuşmaya gider. Selin'e şirkete gelmeden önce Demir'in hayatında biri olduğunu bilmediğini ve en kısa zamanda oradan ayrılmaya çalıştığını söyler. Selin, Eylül'e karşı anlayışlıdır. Eylül başka şartlarda tanışsalardı onunla arkadaş olmak istediğini söyler. Selin, Eylül'e yüzüğü geri verir. 
 
Eylül, Burak'ı arayarak Yıldırım Bey'in fotoğraflarını getirmesini ister. Eylül bir an önce gidebilmek için tazminattan kurtulmaları gerektiğini düşünmektedir. Bunun için de Yıldırım Bey'e şantaj yapacak ve onu bunu şekilde ikna edecektir. Burak, Eylül'ü vazgeçirmeye çalışır ama Eylül kararlıdır. Yıldırım Bey'le olan toplantı Eylül ve Burak'ın istediği gibi sonuçlanır. Toplantının ardından Burak, Eylül'ü öper. İkili arasında duygusal bir yakınlaşma başlar.
 
Selin akşam dertleşmek için kızlara gider ve bir süre orada kalmasının kendisine daha iyi geleceğine karar verir. Eşyalarını almak için eve döner. Bavuluyla kapıdan çıkmak üzereyken Demir onu görür ama gitmesine engel olamaz. 

REYTİNG

Başarılı bir yaz sezonu geçiren Her Yerde Sen, yeni sezonun başlamasıyla birlikte rakiplerin geri dönüşünden olumsuz etkilenmiş ve izleyici kaybetmeye başlamıştı. Bu düşüşü engellemek ve yayın gününü, kanalın yeni projelerine açabilmek amacıya dizi, cumartesi gününe taşındı ve  26 Ekim Cumartesi akşamı ilk kez yeni gününde ekrana geldi. Ne var ki bu değişiklik henüz olumlu bir etki yapmış görünmüyor. Romantik-komedi türündeki dizi, aynı türde iki dizinin daha bulunduğu cumartesi yayına  düşüşle başladı; tüm kategorilerde 3 bandından 2 bandına geriledi. Bununla birlikte tüm kategorilerde en çok izlenen ilk on program arasında kalmayı başardı. Dizinin 19. bölümü Total'de 2.82 reytingle dokuzuncu, AB'de 2.44 reytingle onuncu ve ABC1'de 2.79 reytingle dokuzuncu sırada yer aldı.
 


REPLİKLER

Selin - Beni tutacak kilit daha icat edilmedi. Ben bıraktığın yerde duracak kadın değilim.
 
Selin - Demir, dün olsa bütün gücümle sarardım yaralarını ama şimdi ben de yaralandım. Şimdi nasıl olacak, nasıl iyi geleceğiz birbirimize? 
 
Demir - Bu kabustan canımız yanmadan çıkamayız, Selin. Canın yanıyor, biliyorum. Ben ölüyorum karşında ama kanamadan iyileşmez. 
 
Demir - Bütün hayatım sen oldun, Selin. Her şeyim ,günüm, gecem, hayallerim, kızgınlıklarım, heyecanım, her şeyim sen oldun. Sakın! İstediğini düşün, istediğin kadar kız bana ama sakın sana olan duygularımdan tek bir an bile şüphe etme. Ben hayatımda hiç kimseyi seni sevdiğim gibi sevmedim.
 
Selin - Artık beynim benden bağımsız çalışıyor. Kalbim de... Kemdim üzerinde bir kontrolüm kalmadı artık.
 
Vedat (Demir'e) - Hiç boşuna uğraşma. Hiç öyle boş beleş, pembe dizi aşk üçgeni çıkmaz sizden. Ne Eylül entrika çevirir ne de Selin gurur yapıp konuyu uzatır.
 
Selin (Eylül'e) - Üçümüz de hatalar yaptık. Ama bu birbirimize bedel ödeteceğimiz, birbirimizi kırıp dökeceğimiz noktalara gelmesin. Herkes bedelini kendi ödesin.

İZLEYİCİ YORUMLARI

Her Yerde Sen'in 19. bölümü sırasında, bölüm etiketi olan #Beni Anla başlığı altında çok sayıda izleyici paylaşım yaptı. Yapılan yorumlarda izleyicilerin tüm karekterlerin içinde bulunduğu için üzüldüğü ve bölümü genel olarak keyif alarak izlediği görüldü.

 

Siz Her Yerde Sen'in 19. bölümünü nasıl buldunuz? En etkilendiğiniz, sevdiğiniz sahneler hangileriydi? Bölüme dair eleştirileriniz neler? Yorum bölümünde bizlerle paylaşmayı unutmayın. - 1001 Tv

Her Yerde Sen Her Yerde Sen

Paylaş

 

Tüm Her Yerde Sen Bilgileri