1001 Tv 16.10.2019 Her Yerde Sen
Her Yerde Sen

 FOX'un geçtiğimiz yaz sezonundan beri devam eden, Aybüke Pusat ve Furkan Andıç'ın başrollerini paylaştığı, Karga7 imzalı romatik-komedisi Her Yerde Sen 11 Ekim cuma akşamı 17. bölümüyle ekrana geldi. Selin ve Demir'in birbirlerine yaptıkları romantik sürprizlerin, Demir'in Selin'e Eylül'le ilgili her şeyi anlatma korkusunun ve Merve'nin Bora'yla ilişkisinde yaşadığı sorunların damga vurduğu bölümde neler yaşandığına, öne çıkan repliklere, bölümün aldığı izlenme oranlarına ve sosyal medyada hakkında yapılan yorumlar yakından bakalım:

 
Eve gelen Demir, Eylül'ü; Eylül de Demir'i görünce çok şaşırır. Demir'in sevgilisinin Selin olduğunu anlayan Eylül oradan ayrılır. Selin, Demir'den onu evine bırakmasını ister. Eve vardıklarında Eylül, Demir'e bir kahve içmesi için ısrar eder. Eylül Demir'e onu ve Selin'i huzursuz etmek istemediğini, işleri yoluna koyar koymaz gideceğini söyler. 

 Selin, Demir'e bir sürpriz hazırlar ve birlikte gün batımını seyretmek için tekneyle açılırlar. Teknede romantik bir akşam geçirirler.

 
Burak, Eylül'ün fenalaştığını duyunca evine ziyarete gider. Selin'i öğrendiğini anlar. Eylül, Burak'ı kendisini Demir konusunda daha fazla kışkırtmaya çalışmaması konusunda uyarır. 

 
Selin, Demir'in kendisiyle konuşmak istediği konu hakkında endişelidir ve ne olduğunu öğrenmek istemektedir.
Merve, bir işle ilgili Bora'nın e-maillerini kontrol eder ve kendisine teklifte bulunan bir şirkete Bora'nın Antalya'ya taşındığını söylediğini görür. Bora'ya hesap sorar. Konuşmanın ardından ofiste sinir krizi geçirir. Demir, Merve'yi ofis dışına çıkarır, dertleşirler. Demir, kendini daha iyi hissetmesi için Merve'yi Vedat'ın serasına götürür, Vedat'tan onunla ilgilenmesini ister.
 
Akşam iş çıkışında Selin ve Azmiye, Merve'yi seradan alırlar. Ayda ise İbo'nun en yakın arkadaşıyla tanışmak için onun evine gider. Yemek sırasında İbo'nun en yakın arkadaşının aynı zamanda eski kız arkadaşı olduğunu öğrenir ve sinirle orayı terk eder. Şimdi kızlar Ayda'yı, Demir ve Vedat da İbo'yu teselli etmeye çalışmaktadır. İbo, Demir ve Vedat gittikleri meyhanede kavgaya karışırlar. Eve döndüğünde Demir, Selin için bir sürpriz hazırlar. Geceyi Ayda'nın evinde geçirecek olan Selin, Demir'le konuşur ve dayanamayarak eve döner. Demir'in sürprizine çok mutlu olur.
 
Sabah ofise gittiklerinde yönetim kurulunun Demir ve Burak'la toplantı yapmak istediklerini öğrenirler. Onlar toplantıdayken önemli bir müşteri görüşme talebinde bulunur. Demir ve Burak'a ulaşamayan Eylül, toplantıya Selin'le katılmayı teklif eder. İkisi birlikte Büyükada'ya giderler. 
 
Yönetim kurulu toplantısı Demir ve Burak için çok olumsuz geçmiştir; çok yüklü bir tazminatla karşı karşıya kalmışlardır. Burak, Demir'i sakinleştirmeye çalışır. Bu konuda konuşmak üzere Demir, Eylül'ü aradığında Selin'le Büyükada'da olduklarını öğrenir. Havanın bozmasıyla bütün vapur seferli iptal edilince Demir, Eylül ve Selin'in yalnız kaldıklarında konuşacakları konuları düşünerek panikler. 


REYTİNG

Yaz sezonunun en çok izlenen dizilerinden olan, 6-7 bandında oranlara ulaştığı haftalar da olan Her Yerde Sen, yeni sezonunun başlaması ve önceki sezonun güçlü dizilerinin döünüşüyle kan kaybetmeye başladı. Romantik-komedi türündeki dizi bu hafta, aynı saatlerde ekrana gelen milli maçın da etkisiyle tüm kategorilerde izleyici kaybı yaşadı; bir önceki bölümde 4 bandında olan izlenme oranları 3 bandına geriledi. Dizinin 17. bölümü Total'de  3.69 reytingle dokuzuncu, AB'de 3.23 reytingle yedinci ve ABC1'de 3.84 reytingle dokuzuncu sırada yer aldı.
 

BÖLÜMDEN ÖNE ÇIKAN REPLİKLER

Selin - Ben hep aşık olduğum adamla tekneden gün batımını izlemek istemişimdir.
Demir - Daha önce hiç yapmadın mı? Tekneden gün batımı izlemedin mi? Daha önce aşık olduğun bir adamla...
Selin - Hiç! Asla !
Demir - Ne yaptın, karadan mı izledin? Aşık olduğun adamla...
Selin - Demir, şu an romantizmimizi bozuyorsun.
Demir - Yok, yok! Bozmuyoruz, tamam... Neden bir adam böyle bir güzellikle gün batımı izlemek istemez ki? Nasıl tiplerle çıktıysan artık... Yani demek istediğim; adam sevgilisiyle bir gün batımı bile izlememiş. Olmazmış zaten ondan. Ya da hiç olmamış olabilir mi acaba böyle biri?
Selin - Belki de adam o kadar gevezedir ki her seferinde gün batımını kaçırmışlardır.
 
Selin - Demir, şu an ne düşünüyorsun?
Demir - Seninle izleyeceğim şeyleri: Gün batımı, gün doğumu, ay tutulması, kuzey ışıkları...
 
Eylül (Burak'a) - Bak, hiç heveslenme. Demir'le benim yaşadığım her şey geçmişte kaldı. Demir bana dönmeyecek. Selini de asla terk etmeyecek.
 
 
Merve - Babam kuralların insanları korumak için konduğunu söylerdi. Doğruymuş demek ki...
Vedat - Şöyle bir etrafına bakar mısın? Kaç çeşit bitki vardır sence burada?
Merve - Bilmem... Çok herhalde.
Vedat - Çok. Peki sence bu çiçeklerin her biri için geçerli tek bir kural olabilir mi? Bunların bazıları güneş ister, bazıları gölge. Bazılarını her gün sulaman gerekir, bazıları sularsan çürür. Bazılarını yan yana ekebilirsin; ama bazıları yanındakinin köküne dolanır, boğar. Sen şimdi kendi yolunu bulacaksın. Sana neyin iyi geldiğini, seni neyin hayatta tuttuğunu bulacaksın. Başkalarına iyi gelen sana iyi gelmeyebilir... Yanlış saksıda kök salamazsın. Sen şimdi zorla solmak mı istiyorsun, yoksa yerini bulup açmak mı istiyorsun?
 
Azmiye (Vedat hakkında) - Baksana! Hem fiziksel güce dayalı bir iş yapıyor hem de çok nahif. İşte böyle zıtlıklar çekici yapıyor insanları.
 
Demir - Selin'ciğim, sen aramıza biraz daha mesafe koyarsan eğer okyanus ötesi iki ülkenin diplomatik ilişkisine dönecek aramızdaki ilişki.
 
Demir - Bu fotoğrafı neden başucuna koydum biliyor musun? Sen bazen kabus görüyorsun ya, uyandığında ilk bizi gör, ne kadar mutlu olduğumuzu, seni ne kadar çok sevdiğimi hatırla diye.

İZLEYİCİ YORUMLARI

 

Bölüm sırasında, bölüm etiketi olan #HerYerdeSen başlığı altında çok sayıda izleyici paylaşım yaptı. Yapılan yorumlarda bölümün genel olarak beğenildiği görülürken en büyük ilgiliyi çeken Selin ve Demir arasındaki romantik sahnelerdi.

Siz Her Yerde Sen'in 17. bölümünü nasıl buldunuz? En etkilendiğiniz, eğlendiğiniz ve sevdiğiniz sahneler hangileriydi? Bölüme dair eleştirileriniz neler? Yorum bölümünde bizlerle paylaşmayı unutmayın. - 1001 Tv

Her Yerde Sen Her Yerde Sen

Paylaş

 

Tüm Her Yerde Sen Bilgileri