1001 Tv 28.09.2019 Her Yerde Sen
Her Yerde Sen

FOX'un yaz sezonu boyunca cuma akşamları ekrana gelen ve başarılı bir yaz sezonu geçiren romantik-komedisi Her Yerde Aşk, 27 Eylül Cuma akşamı 15. bölümü ekrana geldi. Aybüke Pusat'ın canlandırdığı Selin ve Furkan Andıç'ın canlandırdığı Demir karakterleri arasında yaşanan romantik anların ve diziye yeni katılan Beste Kökdemir'in canlandırdığı Eylül'ün neden olduğu dramatik anların damga vurduğu bölümde neler yaşandığını hatırlayalım:

Selin ve Eylül, Demir'in odasında tanışırlar. Selin bu görüşmenin işle ilgili olduğunu düşünür. Şirkettekiler Eylül'ü severler ama herkes artık 3 patronları olmasının gerginliğini yaşamaktadır. Selin ve Ayda'nın ilişki terapistinden destek aldığını öğrenen Merve, Bora'yla evliliklerinde yaşadıkları sorunları onlara anlatır. Herkes, Merve'nin Bora'nın ailesiyle tanışacağı ziyarette götüreceği hediyeler için seferber olur. 
 
Şirketin üç ortağı ile yapılan toklantıda Eylül, Burak ve Demir'den işbirliği yapmalarını ve uzlaşmalarını ister. 
 
Burak, Selin'e fotoğraf odasını gördüğünü ve bazı fotoğrafları aldığını anlatır. Selin, Burak'ın kendisinin şantajcı olduğundan şüphelenmiş olduğunu anlar.
Burak, ertesi gün Selin ve Demir'in evine uğrayarak Selin'in çektiği fotoğrafları bırakır. Demir, fotoğrafları görür. Selin, Burak'ın fotoğrafları ondan gizlice aldığını anlatır. Demir şirkette Burak'a Selin'den uzak durmasını söyler. 

 

İbo, Bünyamin'in önerisiyle Selin, Demir ve Ayda ile çiftler randevusu organize eder. Vedat, Demir'e kendisi henüz şoku atlatmadan Selin'e Eylül'den söz etmemesini öğütler.Demir ve Selin, Bünyamin'in verdiği ödevlerden birini yaparken ilişkileri hakkında konuşmaya başlarlar. Selin, Demir'in bir sıkıntısı olduğunu fark ettiğini söyler. Demir, Selin'e Eylül'ü anlatmak istediğinde Selin engel olur ve geçmişle ilgili konuşmak istemediğini söyler.
 
Demir ve Eylül, bir iş toplantısı dönüşünde yüzleşirler. Eylül, onu terk etmesinin nedenlerini Demir'e anlatır.
Selin, Demir, Ayda ve İbo çiftler yemeğine çıkarlar. Yemeğin sonunda tatlı ve kahve için gittikleri mekanda Eylül ve Burak'la karşılaşırlar. Eylül, Demir'in hayatındaki kadının Ayda olduğunu zanneder. 

REYTİNG: Yaz sezonu boyunca, sezonun en çok izlenen dizilerinden olan Her Yerde Sen, önceki sezondan devam eden cuma dizilerinin dönüşüyle biraz kayıp yaşadı. Yaz sezonunun çoğunu 5-6 bandında sürdüren, 7 barajını da aşabildiği haftalar olan Her Yerde Sen, son bahar-kış sezonun başladığı geçen hafta 4 bandına gerilemişti. Bu hafta ise dizi AB ve ABC1 kategorilerinde yeniden yükselişe geçti, bu iki kategoride reytingini artırdı; ABC1 kategorisinde 5 barajına ulaşmayı başardı. FOX'un Karga7 imzalı dizisinin 15. bölümü Total'de 4.71 reytingle altıncı, AB'de 4.19 reytingle ve ABC1'de 5.0 reytingle üçüncü sırada yer aldı. 


BÖLÜMDEN ÖNE ÇIKAN REPLİKLER:

Selin (Demir'in elindeki çiçek için) - Çok güzelmiş.
DemirSana aldım. Pudingler de...
Selin - Sana yaptım. 
 
Eylül - Çok özlemişim; boğaz, ince belli çay... Kahvaltı, simitle... Ekmek yiyen martılar... Kestane kebap...
Demir - Neleri özlediğini anlatmak için mi geldin, Eylül?
Eylül - Evet.
Demir - Çık oralardan Eylül, çık. Hiç boşuna girme oralara. 
Eylül - Sonra adalar, Heybeli'de gün batımı, Burgaz'da balık, vapurda kitap okumak... İstanbul'un trafiğini bile özlemişim. Ama en çok da...
(Demir, garsondan bir çay daha ister.)
Demir- İstanbul'a bunlar için geldiysen güzel. Hepsi yerinde duruyor.; adalar, vapur, çay.. Hele İstanbul trafiği en kolayı. İşten çıkıp evine gidemediğinde hatırlarsın nasıl bir şey olduğunu. (Gelen çayları Eylül'e uzatır.) Özlemişsin ya, içersin işte! Mis gibi tavşan kanı. Çayını iç, soğutma.
Eylül - Soğusun, içemeyeceğim.
Demir- Neden? O kadar özlemişsin. Bak, ikinci bardağı bile içemiyorsun. Sen buralara fazla alışma, Eylül. Hatta sen hiçbir yere fazla alışma. O duygu sende durmuyor. Senin olayın bir çay içimlik. Boşuna ikinci bardağı isteme!
Selin - Ben sana o yıldız kümesini anlattıktan sonra olanlar BigBang gibiydi. Kocaman bir patlama oldu ve sonra her şey silindi. Bir kelimeyle anlatılacak bir duygu değil. Hayatımdaki bütün öncelikler değişti. Gerçekten!
Demir- Değişmesin önceliklerin. Ben senden böyle bir şey istemiyorum ki... Sadece bana da biraz yer aç yeter.
 
Selin - Ben bazen kendimi senin yanında yalnız hissediyorum. Geçmişin tozlu odalarından birine kapatıveriyorsun kendini. Ben o zaman ne yapacağımı hiç bilemiyorum.
Demir - Kendini bir daha yalnız hissedersen söyle, olur mu?
Selin - Sen de bugünde kal lütfen. Benimle kal! 
 
Burak, Demir'e - Selin senin için değişebilir ama bir gün kendisini tanıyamadığında senin buna değip değmediğini soracak kendine. Onun etrafına çizdiğin çizgiler sadece seni dışarıda bırakır Demir, beni değil.
 
Demir- Neden geri döndün, Eylül?
Eylül - Çünkü her şey yarım kaldı.
Demir- Hiçbir şey yarım kalmadı! Sen yarım bırakıp gittin, ben bitirdim.

 

İZLEYİCİ YORUMLARI:  Bölüm sırasında, bölüm etiketi olan #Yanındayım başlığı altında çok sayıda izleyici paylaşım yaptı. Yapılan yorumlarda Selin ve Demir'in arasındaki güçlü bağın işlenişinden, zor anlarında birbirlerinden güç almalarından; ikilinin birbirleri için yaptıkları romantik jestlerden keyif alındığı ve dizinin yeni karakteri Eylül'e karşı ifade edilen olumsuz düşünceler dikkat çekti. 

 

 

Siz Her Yerde Sen'in 15. bölümünü nasıl buldunuz? Dizideki romantizmin, komedinin ve yan hikayelerin dozundan memnun musunuz? En sevdiğiniz sahneler hangileriydi? Yorum bölümünde bizlerle paylaşmayı unutmayın. - 1001 Tv
 

Her Yerde Sen Her Yerde Sen

Paylaş

 

Tüm Her Yerde Sen Bilgileri