Haftanın Dizi Gündemi / 20. Hafta

1001 Tv 15.05.2019 Bizim Hikaye
Bizim Hikaye

Haftanın dizi gündemi - 20. Hafta (13 Mayıs Pazartesi - 19 Mayıs Pazar 2019)

2019 yılının yirminci haftasında çarşamba ve perşembe günlerinde hareketlilik var. Bu hafta bir dizi final yapıyor, bir dizinin ise yeni bölümü yayınlanmıyor.

Çarşamba akşamları ekrana gelen ve başrollerini İrem Helvacıoğlu ve Ulaş Tuna Astepe'nin paylaştığı Sinegraf Film yapımı Atv dizisi "Sen Anlat Karadeniz" maç yayını sebebiyle bu hafta yayınlanmıyor. Dizinin yayın saatinde önce Ziraat Türkiye Final Kupası Akhisar - Galatasaray karşılaşması, sonra "Kupa Töreni" ekrana gelecek. Dizinin 52. bölümü gelecek hafta ekranda olacak.

Perşembe akşamları ekrana gelen ve başrollerini Hazal Kaya ve Burak Deniz'in paylaştığı, Medyapım imzalı Fox dizisi "Bizim Hikaye" bu hafta yayınlanacak final bölümüyle ekrana veda ediyor. (70). bölümüyle son kez ekrana gelecek dizi bu şekilde birçok dizinin aksine mayıs sonunu beklemeden final yapmış oluyor.

Dizi bakımından hangi günler yoğun, hangi günler izleyicilere daha çok dizi seçeneği sağlıyor? Cuma akşamı bu hafta da liderliğini koruyor. Online kanal FOXplay'de yayınlanan "4N1K Yeni Başlangıçlar" dahil bu hafta cuma akşamı (7) dizi yayınlanıyor. Cuma gününü (5)er diziyle pazartesi ve perşembe günleri izlerken, haftanın en sakin akşamı (3) diziyle cumartesi akşamı. Bu hafta online kanallar Blu Tv'de yayınlanan "Sıfır Bir", FOXplay'de yayınlanan "4N1K Yeni Başlangıçlar" ve Netflix dizisi "Hakan: Muhafız" dahil toplam (31) dizi yayınlanıyor.

 
 
(Güncelleme: Fox yayın akışı güncellemesiyle, 16 Mayıs Perşembe akşamı yayınlanması beklenen "Bizim Hikaye" dizisi final bölümü 23 Mayıs perşembe akşamına ertelendi. Kanal 16 Mayıs Perşembe akşamı "Nadide Hayat" isimli yerli sinema filmini yayınlayacak.)

 

Bölüm özeti Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı