Uzunçorap 17.03.2015 Küçük Ağa
Küçük Ağa

2 Sezondur yayını sürdüren sevilen dizi Küçük Ağa bu akşamki 50. bölümüyle final yapıyor. Dizi yayına başlar başlamaz büyük ilgi görmüş ve reytinglerde zirveye yerleşmiş ve tüm sezon boyunca liderliğini korumuştu.

Bu sezon Kaderimin Yazıldığı gün dizisinin yayına başlamasıyla zirvedeki yerini kaybeden dizi, daha sonra Aşk Yeniden gibi popüler olan dizilerin de Salı akşamı yarışına katılmasıyla reytinglerde düşen bir trend izlemişti. Salı günü rekabetine Racon Ailem İçin ve Kara Kutu dizileri de yakın zamanda dahil olmuştu.

Küçük Ağa'dan sonra yayın hayatına veda etmesi en yakın sürede gerçekleşecek dizi: Ulan İstanbul. Ulan İstanbul oyuncularından Şebnem Bozoklu'nun 16 Mart tarihinde instagram hesabından yaptığı paylaşıma göre, sevilen dizi önümüzdeki hafta 23 Mart Pazartesi günü 39. Bölümüyle ekran ömrünü tamamlayacak. 

Ulan İstanbul yayınladığı tarihten itibaren özellikle şarkı ve klipleriyle fenomen olmuş, uzun süre reytinglerde iddiasını göstermişti. 16 Şubat tarihinde, 34. bölümüyle internet üzerinden yayına geçmişti ve 4 bölümdür internet üzerinden yayınlanmaktaydı. 

Üçüncü olarak, yakın zamanda final yapacak bir diğer dizi ise 1 Erkek 1 Kadın 2 Çocuk.  Milliyet'in haberine göre, yapımcı Müge Turalı Pak sevilen dizinin 8 Nisan Çarşamba akşamı ekranlara veda edeceğini açıkladı.. Buna göre dizi 41. Bölümüyle son kez sevenlerinin karşısında olacak.

Yakın zamanda final yapacak dizilerden dördüncü ve sonuncusu Yedi Güzel Adam. Medya Tava'nın haberine göre  'Yedi Güzel Adam'ın senaristi Nevin Şahin, dizide sona gelindiğini "Yedi Güzel Adam'ın finale gittiği doğrudur. Güzel adamlarımızın ruhlarını incitmeden tadında bırakmak en doğrusu. Olanda hayır vardır" açıklamasıyla doğruladı. 

Buna göre sevilen dizi 13 Nisan tarihinde 39. bölümüyle son kez izleyicilerinin karşısında olacak.

Bu sezonla birlikte final yapacak dizilere gelince:
3. sezonunu sürdüren Karadayi 8 Haziran'da 114. bölümüyle final yapıyor. 

2. sezonunu sürdüren Kara Para Aşk 50. Bölümüyle final yapacak. Bölümün yayınlanmayacağı bir hafta olmazsa, buna göre dizi 10 Haziran Çarşamba günü son bölümüyle ekranlara gelecek. - 1001 Tv

Küçük Ağa

Paylaş

Küçük Ağa özel dosyaları


 

Tüm Küçük Ağa Bilgileri