Uzunçorap 22.11.2015 İlişki Durumu: Karışık
İlişki Durumu: Karışık

21 Kasım 2015 Cumartesi reytinglerine göre:

 
1 - İlişki Durumu: Karışık:

İlişki Durumu: Karışık bu hafta 19. bölümüyle ekrana geldi. 

Dizi bu hafta da tüm programlar arasında Total grubun birincisi oldu. 

Geçen hafta (14 kasım) Totalde 5.67 reyting almıştı ve 1. olmuştu. Bu hafta 6.1 reytingle birinci oldu.
 
Dizi tüm programlar arasında AB grubunda ise geçtiğimiz hafta 3,89 reytingle 6. sırada yer almıştı. Bu hafta ise 3.17 reytingle 11. sırada yer aldı. Diziler arasında ise 4. sıraya yerleşti.

İlişki Durumu: Karışık Total grupta yükselişte iken, AB grubunda kısmen de olsa kan kaybetmiş görünüyor.

 


2 - Seksenler:

Seksenler bu hafta 169. bölümüyle ekrana geldi.
 
Dizi  geçen hafta tüm programlar arasında AB grubu birincisi olmuştu. Bu hafta birinciliği O Ses Türkiye yarışmasına kaptırdı fakat diziler arasında yine grup birincisi oldu.
 
Geçen hafta tüm programlar arasında Total grupta 2,46 reytingle 16. sırada yer almıştı. Bu hafta da 2,52 reytinle aynı sırada yer aldı. Diziler sıralamasında 7. sıraya yerleşti.
 
AB grubunda ise tüm programlar arasında geçen hafta 4,83 reyting alırken bu hafta 4,,85 reyting aldı. Birincilik koltuğunu kaybetse de reytingde artış Yönünde bir kımıldama var.
 
Seksenler her iki grupta da az da olsa yükselişte görünüyor.

 
3 - Kertenkele: 

 
Kertenkele bu hafta 42. bölümüyle ekrana geldi.

Total grupta bu haftanın en çok izlenen ikinci dizisi Kertenkele oldu. Kertenkele bu hafta tüm programlar arasında 4,69 reytingle 3. sırada kendine yer buldu. Geçen hafta 4,09 reytingle 5. sırada yer almıştı. 

AB grubunda ise, tüm programlar içinde geçtiğimiz hafta 3,35 reytingle 8. sırada yer almıştı. bu hafta 4,16 reytingle 5. sırada yer aldı. Dizi sıralamasında ise ikinci sıraya yerleşti.
 
Kertenkele her iki grupta da yükselişte görünüyor.

 
4 - Güllerin Savaşı: 

Güllerin Savaşı bu hafta 58. bölümüyle ekrana geldi. 
 
Total grupta günün en çok izlenen 3. dizisi Güllerin savaşı oldu. Güllerin Savaşı tüm programlar içinde 3,8 reytingle 7. sırada kendine yer budlu. Dizi geçtiğimiz hafta 3,31 reytingle 9. sırada yer almıştı.

Dizi AB grubunda geçen hafta 4,39 reytingle tüm programlar arasında 3. sıraya yerleşmişti. Diziler arasında ise ikinci olmuştu. Bu hafta da durum değişmedi. Güllerin Savaşı tüm programlar içinde 4,76 reytingle 3. sırada yer alırken, diziler arasında ikinci oldu.

Güllerin Savaşı her iki grupta da az da olsa reytingini arttımış ve yükselişte görünüyor.


5 - Çilek Kokusu:


Çilek Kokusu bu hafta 22. bölümüyle ekrana geldi. 
 
Total grupta günün en çok izlenen 4. dizisi Çilek Kokusu oldu. Çilek Kokusu 3,16 reytingle tüm programlar arasında 11. sırada yer aldı. Dizi geçtiğimiz hafta 3,40 reytingle 8. sırada yer almıştı.
 
Çilek Kokusu AB grubunda ise tüm programlar içinde 1,81 reytingle 23. sırada yer aldı. Geçtiğimiz hafta 2,57 ile 13. sırada yer almıştı. Dizi sıralamasında ise 9. sıraya yerleşti.
 
Dizi her iki grupta da reyting kaybetmiş görünüyor.
 
Çilek Kokusu haftaya final yapıyor.
 

 
7- Sungurlar:

Sungurlar bu hafta yayınlanmadı.
 

Geçtiğimiz hafta 39. bölümüyle ekrana gelen dizi Total grupta 4,47 reytingle 4. sırada yer almıştı. AB grubunda ise 0, 95 reytingle 34. sırada yer almıştı. 
 
Bu hafta genel olarak dizilerin reytinglerinde büyük oynamalar yok. Sungurların izleyici kitlesi diğer dizilere kaymış görünmüyor. Total gruptaki sıralaması açısından bu hafta yayınlanmayışının dizilerin sıralamasını yukarı kaydırdığı söylenebilir.
 
 
 
Bu hafta reytingi yükselen diziler:
Seksenler, Kertenkele, Güllerin Savaşı, İlişki Durumu: Karışık (Total), Kiraz Mevsimi (AB)
 
Bu hafta reytingi düşen diziler:
Çilek Kokusu, İlişki Durumu: Karışık (AB), Kiraz Mevsimi (Total)

 


 6 - Kiraz Mevsimi:


Kiraz Mevsimi bu hafta 58. bölümüyle ekrana geldi.
 
Bugün yeni bölümü yayınlanan altı dizi arasında sonuncu sıraya Kiraz Mevsimi yerleşti. Kiraz Mevsimi Total grupta tüm programlar arasında 2,45 reytingle 17. sırada yer aldı. Geçtiğimiz hafta 2.04 reytingle 18. sırada yer almıştı.
 
 
Dizi AB grubunda ise tüm programlar içinde 1,25 reytingle 37. sırada yer aldı. Geçtiğimiz hafta 0,98 reytingle 32. sırada yer almıştı. Diziler arasında ise, yeni bölümleri yayınlanan dizilerin özetleri ve önceki günlere ait dizi tekrarlarından sonra 14. sıraya yerleşti. Kiraz Mevsimi'nin sıralama kaybetmekle birlikte az da olsa reytingini arttırdığı görünüyor.
 
Dizi Total gurupta düşüşte, AB gurubunda yükselişte.
İlişki Durumu: Karışık

<p><br /> <strong>2 - Seksenler:<br /> <br /> </strong></p> <div>Seksenler bu hafta 169. b&ouml;l&uuml;m&uuml;yle ekrana geldi.</div> <div>&nbsp;</div> <div>Dizi &nbsp;ge&ccedil;en hafta t&uuml;m programlar arasında AB&nbsp;grubu birincisi olmuştu. Bu hafta birinciliği&nbsp;O Ses T&uuml;rkiye yarışmasına kaptırdı fakat diziler&nbsp;arasında yine grup birincisi oldu.<br /> &nbsp;</div> <div>Ge&ccedil;en hafta t&uuml;m programlar arasında Total grupta 2,46 reytingle&nbsp;16. sırada yer almıştı. Bu hafta da 2,52&nbsp;reytinle aynı sırada yer aldı. Diziler sıralamasında 7. sıraya yerleşti.<br /> &nbsp;</div> <div>AB grubunda ise t&uuml;m programlar arasında ge&ccedil;en hafta 4,83 reyting alırken&nbsp;bu hafta 4,,85 reyting aldı.&nbsp;Birincilik&nbsp;koltuğunu kaybetse de reytingde artış Y&ouml;n&uuml;nde bir kımıldama var.</div> <div>&nbsp;</div> <div>Seksenler her iki grupta da az da olsa&nbsp;y&uuml;kselişte g&ouml;r&uuml;n&uuml;yor.</div>

İlişki Durumu: Karışık İlişki Durumu: Karışık İlişki Durumu: Karışık İlişki Durumu: Karışık

Paylaş

İlişki Durumu: Karışık özel dosyaları


 

Tüm İlişki Durumu: Karışık Bilgileri