1001 Tv 31.08.2019 Mucize Doktor
Mucize Doktor
Eylül ayının gelmesi ve yaz sezonunun sona ermesiyle birlikte ekranlarının yeni dizilerinin ve geçen sezondan devam edecek olan dizilerin yayın tarihleri birer birer belli olmaya başladı. 
 
Geçtiğimiz sezondan devam edecek olan dizilerden;
 
Pazartesi akşamları FOX'ta ekrana gelen, MED Yapım imzalı Yasak Elma, başrol oyuncularından Sevda Erginci ve Onur Tuna'nın yer almayacağı 3. sezonuna 9 Eylül Pazartesi başlıyor.
 
Geçtiğimiz sezon pazartesi akşamları ekrana gelen Zalim İstanbul dizisini, yine pazartesi akşamları izleyeceğiz. Fikret Kuşkan, Deniz Uğur,  Mine Tugay, Ozan Dolunay, Bahar Şahin, İdris Nebi Taşkan, Sera Kutlubey ve Berker Güven'in rol aldığı Kanal D dizisi yeni sezonuna 9 Eylül Pazartesi akşamı başlıyor.

 Geçtiğimiz sezon boyunca pazartesi akşamları ekrana gelen Çukur ve Vuslat dizilerinin yayın tarihi henüz belli olmadı. 
İlk sezonunda pazar akşamları ekrana gelen Star Tv dizisi Kardeş çocukları, yeni sezonu için gün değişikliğine gitti. Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu ve Afra Saraçoğlu'nun başrollerini paylaştığı dizi bundan böyle salı akşamları ekrana gelecek. Dizinin yeni sezon başlangıç tarihi 17 Eylül Salı.
 
Kardeş Çocukları'nın rakip olacağı diğer salı günü dizileri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Kadın dizilerinin yeni sezon yayın tarihi henüz ilan edilmedi.
 
Atv'nin iki sezondur Çarşamba akşamları ilgiyle izlenen dizisi Sen Anlat Karadeniz de yeni sezonuna 4 Eylül Çarşamba akşamı dönüyor. Bu sezon kadrosunu Ali Ersan Duru'yla zenginleştirecek olan dizinin geçtiğimiz sezonlardaki en büyük rakibi olan Diriliş Ertuğrul da, aynı yayıncı kanal Atv'ye transfer oldu; ancak Diriliş Osman adıyla devam edecek olan dizinin yayın günü henüz belli değil.

Sen Anlat Karadeniz'in Çarşamba akşamları diğer bir rakibi olan ve bu sezon kadrosunu Onur Saylak, Tülay Günal ve Nilperi Şahinkaya ile güçlendiren Kuzgun'unyayın tarihi belli oldu: Dizinin 2. sezonu 18 Eylül Çarşamba başlıyor.
 
Geçtiğimiz sezonun en çok izlenen dizilerinden olan ve Atv'de perşembe akşamları ekrana gelen Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni sezon yayın tarihi henüz ilan edilmedi.
 
Kanal D'nin 14 sezondur yayında olan polisiyesi Arka Sokaklar yeni sezonuna 13 Eylül Cuma akşamı başlıyor. Arka Sokaklar'ın geçtiğimiz sezonlarda rakipleri olan ve bu sezonda da devam edecek olan Hercai ve Payitaht Abdülhamid dizilerinin ise yeni sezon yayın tarihleri henüz ilan edilmedi.
 
Geçtiğimiz sezon cumartesi akşamları FOX'ta ekrana gelen; başrollerini Songül Öden, Birkan Sokullu, Olgun Toker'in paylaştığı Bir Aile Hikayesi, ikinci sezonuna 14 Eylül Cumartesi başlıyor.
 
2018 yaz sezonunda başlayan ve geçtiğimiz sezon boyunca da TRT 1'de devam eden; Alina Boz ve Alp Navruz'un başrollerini paylaştığı Elimi Bırakma'nın ikinci sezonu 8 Eylül Pazar başlıyor.
 
Elimi Bırakma'nın geçen sezon boyunca rakibi olan FOX dizisi Savaşçı'nın yeni sezon yayın tarihi henüz belli değil.
Yeni Diziler


Yeni sezonun ilk yeni dizisi Aşk Ağlatır olacak. Show Tv'de ekrana gelecek olan dram türündeki, başrollerini Deniz Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan'ın paylaştığı dizi 8 Eylül Pazar akşamı başlıyor.

Geçtiğimiz sezon pazartesi akşamlarını Söz dizini yayınlayan Star Tv, dizinin final yapmasıyla boşalan pazartesiyi Çocuk dizisiyle dolduruyor. Nazan Kesal, Merve Çağıran, İsmail Hacıoğlu, Serhat Teoman ve Ceyda Ateş'in rol aldığı dizi 9 Eylül Pazartesi akşamı başlıyor.

 
Önümüzdeki sezon boyunca ekranlarımıza gelecek olan yeni dizilerden Mucize Doktor'u perşembe akşamları izleyeceğiz. Taner Ölmez, Onur Tuna ve Reha Özcan'ın başlıca rollerini paylaştığı, MF yapım imzalı uyarlama dizinin yayın tarihi 12 Eylül Perşembe.
TRT 1'de ekrana gelecek olan; Tolgahan Sayışman, Erdal Özyağcılar, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Erkan Avcı'nın başrollerini paylaşacağı Şampiyon dizisi de Mucize doktor'la aynı günde, 12 Eylül Perşembe akşamı yayın hayatına başlıyor.
 
Star Tv'nin yeni günlük dizisi Sevdim Seni Bir Kere 9 Eylül Pazartesi, 17.00'da başlıyor.

Başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci'Nin paylaştığı, Show Tv'de ekrana gelecek olan Süreç Film imzalı Karadeniz dizisi Kuzey Yıldızı'nın yayın tarihi 14 Eylül Cumartesi.


Not: Güncellemeler ve eklemeler için lütfen sayfayı kontrol edin.
 

 

Mucize Doktor Mucize Doktor

Paylaş

 

Tüm Mucize Doktor Bilgileri