1001 Tv 20.05.2019 4N1K
4N1K

Haftanın dizi gündemi - 21. Hafta (20 Mayıs Pazartesi - 26 Mayıs Pazar 2019)

2019 yılının yirminci haftasında neredeyse haftanın bütün günlerinde hareketlilik var. Bu hafta bir dizi final, dört dizi ise sezon finali yapıyor.

 

Çarşamba akşamları ekrana gelen ve başrollerini İrem Helvacıoğlu ve Ulaş Tuna Astepe'nin paylaştığı Sinegraf Film yapımı Atv dizisi "Sen Anlat Karadeniz" geçtiğimiz hafta Ziraat Türkiye Final Kupası Akhisar - Galatasaray karşılaşması sebebiyle yayınlanmamıştı. Dizi bu hafta 52. yeni bölümü ile ekranda olacak.

 

Perşembe akşamları ekrana gelen ve başrollerini Hazal Kaya ve Burak Deniz'in paylaştığı, Medyapım imzalı Fox dizisi "Bizim Hikaye" geçtiğimiz hafta final bölümüyle son kez ekrana gelecekti. Kanal hafta içinde yayın akışında yaptığı güncelleme ile bölümü bu haftaya ertelemişti. Bizim Hikaye bu hafta yayınlanacak (70). bölümüyle ekrana veda ediyor.

 

Cuma akşamları Foxplay'de ekrana gelen, başrollerinde Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören ve Burak Yörük'ün oynadığı, Fabrika Yapım imzalı 4N1K "Yeni Başlangıçlar" dizisi bu cuma yayınlanacak 25. bölümüyle 2. sezon finalini yapıyor.

Cumartesi akşamları Fox'ta ekrana gelen, başrollerini Songül Öden, Celil Nalçakan, Olgun Toker, Birkan Sokullu, Elçin Afacan, İrem Sak ve Ali Seçkiner Alıcı'nın paylaştığı Medyapım imzalı "Bir Aile Hikayesi" dizisi bu cumartesi yayınlanacak 12. bölümüyle 1. sezon finalini yapıyor.

 

Pazar akşamı iki sezon finali var. Fox'ta ekrana gelen, başrollerini Berk Oktay, Murat Serezli, Gaye Turgut Evin ve Sarp Levendoğlu'nun paylaştığı Limon Film imzalı Savaşçı dizisi pazar akşamı yayınlanacak 76. bölümüyle 3. sezon finalini yapıyor. Star Tv'de ekrana gelen, başrollerini Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Mehmet Aslantuğ ve Afra Saraçoğlu'nun paylaştığı, Gold Film yapımı Kardeş Çocukları dizisi 17. bölümüyle 1. sezon finalini yapıyor.

 

Dizi bakımından hangi günler yoğun, hangi günler izleyicilere daha çok dizi seçeneği sağlıyor? Cuma akşamı bu hafta da liderliğini koruyor. Online kanal FOXplay'de yayınlanan "4N1K Yeni Başlangıçlar" dahil bu hafta cuma akşamı (7) dizi yayınlanıyor. Cuma gününü (5)er diziyle pazartesi ve perşembe günleri izlerken, haftanın en sakin akşamı (3) diziyle cumartesi akşamı. Bu hafta online kanallar Blu Tv'de yayınlanan "Sıfır Bir", FOXplay'de yayınlanan "4N1K Yeni Başlangıçlar" ve Netflix dizisi "Hakan: Muhafız" dahil toplam (32) dizi yayınlanıyor.

 

(Güncelleme: Pazar akşamları ekrana gelen Atv dizisi Zengin ve Yoksul 8. bölümüyle bu hafta son kez ekrana gelerek final yapıyor. 24 Mayıs 2019 Cuma.)
 

 

4N1K 4N1K 4N1K

Paylaş

 

Tüm 4N1K Bilgileri