Haftanın Dizi Gündemi / 16. Hafta

1001 Tv 18.04.2019 Leke
Leke

Haftanın dizi gündemi - 16. Hafta (15 Nisan Pazartesi - 21 Nisan Pazar 2019) 

 
2019 yılının on altıncı salı ve cuma günlerinde hareketlilik var. Bu hafta bir yeni dizi başlıyor, iki dizinin ise yeni bölümü yayınlanmıyor.
 
Salı akşamı başrollerini Melis Sezen ve Burak Sevinç'in paylaştığı yeni Kanal D dizisi, Tims & B yapımı "Leke" ilk bölümüyle ekrana gelerek, seyircisiyle buluştu. Dizi reyting listesine total grupta 3,68 puanla 10. sıradan giriş yaptı. AB grubunda ise 2,42 puanla 11. sırada, ABC1 grubunda 2,85 puanla 12. sırada yer aldı. Reytinglere bakarak Leke'nin ekrana çok da parlak bir giriş yapamadığını, ilerleyen bölümlerde reytingini arttırması gerektiğini söylemek mümkün.
 
Cuma akşamı Show Tv dizisi, Tims & B yapımı "Gülperi" ve TRT1 dizisi, Es film yapımı "Payitaht Abdülhamit" bu hafta yayınlanmıyorlar. Show Tv'de "Gülperi"nin yayın saatinde "Pers Prensi: Zamanın Kumları" adlı yabancı film, TRT1'de ise "Berat Kandili Özel" canlı programı yayınlanacak.
 
Dizi bakımından hangi günler yoğun, hangi günler izleyicilere daha çok dizi seçeneği sağlıyor, ona bakacak olursak; geçen hafta (7) diziyle haftanın şampiyonu olan perşembe geçen hafta Çocuklar Duymasın'ın sezon finali yapmasıyla (6) diziye inse de haftanın en yoğun günü olma durumunu koruyor. Haftanın en sakin günü ise, (3) diziyle çarşamba günü. Bu hafta online kanal FOXplay'de yayınlanan "4N1K Yeni Başlangıçlar" dahil toplam (32) dizi yayınlanıyor.
 

Leke Leke

Paylaş

 

Tüm Leke Bilgileri