Uzunçorap 7.05.2015 Maral
Maral

İlk bölümlerde de demiştim, Türkü Turan bu diziye renk katıyor. Nitekim başta konuk oyuncu diye yazılıp duruyor ama iki üç bölümde bir hop görünüyor.

Sarp Arya'yı ikna etmek için konuşurken, Arya'nın hamile olduğunu bilmeden, "anneler babaların aksine evlatlarını terketmez", diyerek. onu annelik ve babalıkla yani Benan üzerinden yakalar gibi oldu,  Fakat Arya bir an duraladıktan sonra yine "inanmıyorum," dedi.

Sarp'ın annesi hemşireymiş. Halis Feyman'la öyle tanışmışlar. ilk görüşte aşk. Halis feyman trafik kazası geçirince. Tedaviden sonra hastaneyi her gün ziyaret etmeye başlamış. Halis Feyman evliymiş o zamanlar.

Sarp'ın gerçeğini birinin daha öğrenmesi yani Arya'nın öğrenmesi dengeleri biraz eşitledi sanki. Sarp ve ona bağlı olarak Maral da sürekli zor durumda kalıyorlardı.

Benan'a  orta asyalı kağan tarzı saç, japon şogın tarazı saçtan daha çok yakışıyordu.

Bir yerde, "Güvenmeyince de sevgi olmuyor" dedi Deniz. Aynen. Güven olmayınca saygı olmuyor, saygı olmayınca sevgi olmuyor.

 "Ver bir öpücük, küçücük ya, yolluk" sözü komik ve sevimliydi. Sarp'ın Maral'a dediği.

Bir de Halis'in "Sürekli birileri benle acil görüşmek istiyor sonra erteliyor" demesi komikti. Böyle tespitler, doğal diyaloglar çok hoş oluyor.

Konuk Nurella bölüme hoş bir renk oldu tabii ama hikâye zayıftı. Deniz'in Nurella sevgisi de aşırı geldi, inandırıcı gelmedi.

Aslı iyi kız bal şeker bir kız da, Taso kendisini olduğu gibi sevmeyen, bir kırmızı arabaya, kılık kıyafet saç tarz olayına tav olan Aslı'yı ne yapsın. Olmadı ki böyle. Taso Taso'luktan çıktı, özü gitti. 

Deniz'in gizli sevgilisi kim, Deniz'le Benan'ın geçmişi ne, bunlar hala belli değil. Hazal'ın rakibi Alara bu bölüm hiç yoktu. Galiba Sarp ve Hazal aşkı kök salınca senaryo dümeni başka yöne kırdı.

Maral Maral Maral Maral Maral

Paylaş

 

Tüm Maral Bilgileri