Binbir Tv 26.02.2018 Vatanım Sensin
Vatanım Sensin
Çukur dizisi bir özür videosu yayınladı.
 
Show Tv'nin sevilen dizisi Çukur'un 19 Şubat akşamı ekrana gelen 17. bölümünde tartışma yaratan bir sahne ekrana geldi. İstanbul'da göreve yeni başlayan Emrah Amir, aracıyla trafikte tehlike yaratınca bir trafik polisi tarafından durduruldu. Emrah Amir'İn meslektaşına sert, rencide edici bir şekilde tepki verdiği ve haritadan yer seçmesini söylediği bu sahne izleyiciden büyük tepki görünce, ertesi gün rencide ettiği polis memurundan özür dilediği bir ön izleme sahnesi yayınlandı. Bu özür videosu da, ilk sahne kadar çok konuşuldu.Sen Anlat Karadeniz yeni bir rekor daha kırdı.
 
Yayına başladığı günden beri çok konuşulması ve tartışılması bir yana, izleyicinin büyük sevgisini kazanan Sen Anlat Karadeniz, ikinci bölümüyle Total grubunun reyting liderliğini Diriliş Ertuğrul'dan almış ve üçüncü bölümünde elde ettiği 18,44 reytingle, bu grubun altı yıllık rekorunu kırmıştı. Tüm gruplardaki izleyicisini her hafta artıran dizi, bu hafta ekrana gelen beşinci bölümüyle kendi rekorunu bir kere daha kırdı. Başrollerini İrem Helvacıoğlu, Ulaş Tuna Astepe ve Mehmet Ali Nuroğlu'nun paylaştığı, Sinegraf yapımı dizi bu hafta Total'de 21,38 reytingle son yılların en yüksek izlenme oranına ulaştı.

 

HiLeon, E! Entertainment'ın 'Yılın En İyi Dizi Çİfti' oylamasının galibi oldu.
 
Amerika'nın popüler reality show, eğlence ve magazin kanalı E! Entertainment'ın her yıl düzenlediği "TV's Top Couple / Ekranın En İyi Çifti" oylamasının bu yılki galibi, Vatanım Sensin dizisinin sevilen çifti Hilal ve Leon oldu.
 
Tüm dünyada hayranlarının onlara verdiği isimle HiLeon, 29 Ocak gecesi başlayan turnuvada bugüne dek 63 tv çiftini geçmeyi başardı. Son turda 236 bin 52 oyla, Arrow dizisinden Oliver ve Felicity'yi geçerek yılın "En İyi Televizyon Çifti" unvanını almış oldu.
 
HiLeon'un Hilal'ini canlandıran Miray Daner ve Leon'unu canlandıran Boran Kuzum Twitter hesaplarından hayranlarına teşekkür ederek onların sevincini paylaştı.


 
9. Karadeniz Teknik Üniversitesi Medya Ödülleri'nin Dokuzuncusu gerçekleşti.

22 Şubat Perşembe akşamı, KTÜ Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen törende Birce Akalay En İyi Kadın Oyuncu, İbrahim Çelikkol En İyi Erkek Oyuncu, Miray Daner Yılın En İyi Çıkış Yapan Kadın Oyuncusu, Aytaç Şaşmaz Yılın En İyi Çıkış Yapan Erkek Oyuncusu ve Bensu Soral En Beğenilen Marka Yüzü ödüllerinin sahibi oldular.
 
 
 
Şevkat Yerimdar'ın set çalışanları çekimi durdurdu
 
Limon Yapım tarafından hazırlanan, FOX'un sevilen komedisi Şevkat Yerimdar'ın set çalışanları birikmiş ödemelerini alamadıkları ve yapım firmasıyla bu konuda anlaşmaya varamadıkları gerekçesiyle seti durdurdu. Başrollerinde Özgürcan Çevik ve Başak Parlak'ın yer aldığı, 39. bölümü yayınlanan dizi setindeki kriz sürüyor.   
 
 
Vatanım Sensin Vatanım Sensin Vatanım Sensin Vatanım Sensin Vatanım Sensin

Paylaş

 

Tüm Vatanım Sensin Bilgileri