1001 Tv 28.10.2019 Kadın
Kadın

Haftalık reyting listesinin zirvesinin sahibi, 21-27 Ekim haftasında da değişmedi ve başladığı günden beri olduğu gibi Mucize Doktor, tüm kategorilerde haftanın en çok izlenen dizisi oldu.

 
FOX'un uyarlama tıp draması, ABC1'de geçen hafta yükseldiği 19 bandına kalabilmeyi, az bir kayba karşın sağlayabildi. Diğer kategorilerde de izleyicisini artırarak bir üst reyting bandına çıkabildi.
 
Taner Ölmez, Onur Tuna ve Sinem Ünsal'ın başlıca rollerini paylaştığı, MF Yapım imzalı dizinin 7. bölümü Total'de 16.33 reyting, AB'de 18.73 reyting ve ABC1'de 19.16 reytingle birinci sırada yer aldı.
 
Listenin ikinci sırasındaysa, geçen hafta yayınlanmayan pazartesi dizilerinin dönüşüyle değişiklik yaşandı. Total kategorisinin ikincisi olan Bir Zamanlar Çukurova yerini korurken AB ve ABC1'de Çukur koltuğu devraldı.

 

Show Tv'de üçüncü sezonunda olan Çukur, bu hafta tüm kategorilerde izleyicisini artırdı ve sezon başından beri ilk kez tüm kategorilerde 10 barajını aşarak iki haneli oranlara ulaştı. Ay Yapım imzalı dizi 3. sezon 5. bölümü Total'de 10.14 reytingle üçüncü, AB'de 10.01 reytingle ve ABC1'de 11.75 reytingle ikinci sırada ye aldı.

Geçen hafta Çukur'un yokluğunda tüm kategorilerde ikinci olan Bir Zamanlar Çukurova, AB'de ve yerini koruduğu Total'de izleyicisini artırmayı başarırken ABC1'de ise geçen haftaki bölümüyle aynı reytingi aldı. Atv'de 2. sezonuyla ekrana gelen TİMS&B yapımı dönem dizisinin 41. bölümü Total'de 10.48 reytingle ikinci olurken AB'de 7.37 reytingle beşinci ve ABC1'de 9.19 reytingle üçüncü sırada yer aldı.

 
Bu dizilerin dışında bir kategoride ilk üç dizi arasına girmeyi başaran bir diğer dizi ise Kadın oldu. Fox'un üçüncü sezonundaki draması tüm kategorilerde izleyicisini artırdı; AB ve ABC1'de bir üst reyting bandına yükselmeyi başardı. Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Feyyaz Duman'ın başrollerini paylaştığı dizinin 68. bölümü Total'de 8.62 reytingle haftanın en çok izlenen dördüncü dizisi olurken AB'de 7.74 reytingle üçüncü ve ABC1'de 9.09 reytingle beşinci sırada yer aldı.
 
Total'in 5. sırasında yer alan Hercai'nin bu hafta izleyicisini artırabildiği tek kategoride Total oldu. En çok izlenen on dizi arasına giremediği AB kategorisinde, reytingi 5 bandından 4 bandına gerildi. Atv'nin Mia Yapım imzalı dizisinin 18. bölümü Total'de 8.26 reyting elde derken AB'de 4.54 reytingle on dördüncü ve ABC1'de 6.86 reytingle yedinci sırada yer aldı.
 
Atv'nin beşinci sezonundaki mafya dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Total'de az da olsa izleyici kaybederken AB ve ABC1'de yine az da olsa izleyicisini artırmayı başardı. Dizinin  144. bölümü Total'de 8.08 reytingle altıncı, AB'de 7.48 reytingle ve ABC1'de 9.16 reytingle dördüncü oldu.
 
FOX'un 3. sezonundaki dizisi Yasak Elma da tüm kategorilerde izleyicisini artırmayı başaran dizilerden biri oldu. Total sıralaması AB ve ABC1'nin gerisinde kalsa da, bu kategoride ilk on içinde kalmayı başardı. Med Yapım imzalı dizi bu hafta tüm kategorilerde 6 bandına izlendi. Dizinin 53. bölümü Total'de 6.80 reytingle haftanın en çok izlenen onuncu dizisi olurken AB ve ABC1'de sırasıyla 6.59 ve 7.11 reyting aldı. 

Bu hafta herhangi bir kategoride en çok izlenen on dizi arasına girmeyi başaran komedi/romantik-komedi türündeki tek dizi Kuzey Yıldızı'ydı. Show Tv'nin Süreç Film imzalı Karadeniz dizisi Total ve ABC1'de izleyici kaybederken AB'de izleyicisini artırdı. Bununla birlikte, bu değişikliklerin hiçbiri, yer aldığı reyting bandına değişikliğe sebep olmadı.   

23 Ekim Çarşamba akşamı FOX'ta ilk bölümüyle ekrana gelen Most Yapım imzalı dönem dizisi Kurşun, AB ve ABC1'de 6, Total'de ise 4 bandına reytingle başlangıç yaptı; en çok izlenen on dizi arasına girebildiği tek kategori AB oldu. Engin Altan Düztayan ve Burçin Terzioğlu'nu buluşturan dizinin ilk bölümü Total'de 4.70 reytingle haftanın en çok izlenen on dördüncü dizisi olurken AB'de 6.15 reytingle yedinci ve ABC1'de 6.28 reytingle on birinci sırada yer aldı.
 
21-27 Ekim haftasında, herhangi bir kategoride, FOX 5 dizisi ile, Atv 3 dizisi ile, Show Tv 2 dizisi ile, Kanal D 1 dizisi ile ve TRT 1 dizisi ile en çok izlenen 10 dizi arasına girmeyi başardı. Bu hafta Star Tv'nin hiçbir dizisi, herhangi bir kategoride ilk on içine giremedi.

Paylaş

 

Tüm Kadın Bilgileri