Işınla Bizi Scotty 31.07.2018 Elimi Bırakma
Elimi Bırakma

Geçtiğimiz haftanın dizi reytingleri listesinin zirvesinde bir değişiklik yaşanmadı. Star Tv'nin sevilen romantik komedisi Erkenci Kuş, geçen hafta izleyicisini artırarak tüm gruplarda açık farkla birinci oldu. Demet Özdemir ve Can Yaman'ın başrollerini paylaştığı dizi TOTAL'de 8.50, AB'de 8.87 ve ABC1'de 9.37 reytingle yaz sezonu için çok yüksek oranlarda izleyiciye ulaşmış oldu. 

Haftanın en çok izlenen ikinci dizisi, üç grupta da farklılık gösterdi. TOTAL'in en çok izlediği dizi Meleklerin Aşkı olurken AB'nin Kalk Gidelim ve ABC1'de ise Ege'nin Hamsisi oldu.
 
Geçtiğimiz haftanın en ilgi çekici hareketi ise TRT 1'nin yeni draması Elimi Bırakma'dan geldi. İlk bölümünde bir buçuk - iki oranında izlenen dizi, ikinci bölümüyle belirgin bir yükseliş yaşadı ve yayınlandığı günün tüm gruplarda en çok izlediği program oldu. Başrollerini Alina Boz ve Alp Navruz'un paylaştığı dizi getiğimiz hafta TOTAL'de 3.71 reytingle haftanın en çok izlenen beşinci dizisi olurken AB'de 4.67 reytingle en çok izlenen üçüncü dizi ve ABC1'de 4.03 reytingle dördüncü oldu.
Elimi Bırakma Elimi Bırakma

Paylaş

 

Tüm Elimi Bırakma Bilgileri