Ekranlarda hangi gelişmeler yaşanıyor?

1001 Tv 26.08.2022 Kusursuz Kiracı
Kusursuz Kiracı

Yaz sezonunun sonuna gelmemiz ve yeni sezonun yaklaşmasıyla ekranda pek çok gelişme yaşanmaya başladı. Final  ve yayın tarihi duyuruları, gün değişiklikleri... Şimdi bu gelişmelere yakından bakalım.

Kusursuz Kiracı
TOZLUYAKA'NIN GÜNÜ DEĞİŞTİ
 
Yaz sezonun en çok izlenen dizisi Tozluyaka, FOX'ta pazartesi akşamları ekrana geliyordu. Ne var ki, kanalın yıllardır en çok izlenen dizilerinden olan Yasak Elma da yeni sezonuyla dönmeye hazırlanıyor ve bu, Tozluyaka'nın gün değiştirmesi gerektiği anlamına geliyor. Öyle de oldu. NTC Medya imzalı gençlik dizisi pazar gününe taşındı. Geçtiğimiz pazartesi akşamı 8. bölümü yayınlanan Tozluyaka'nın 9. bölümü de ara vermeden bu hafta, 28 Ağustos Pazar akşamı ekrana gelecek. 
 

 

Kusursuz Kiracı

KUSURSUZ KİRACI GELDİ, SENDEN DAHA GÜZEL GÜN DEĞİŞTİRDİ 

Yeni sezonun yaklaşmasıyla, FOX'un yaz sezonunda ekrana gelen diğer dizilerinden olan Senden Daha Güzel'in de yayın günü değişti. Bir süredir tanıtımları dönen, kanalın yeni dizisi Kusursuz Kiracı'nın yayın günü nihayet belli oldu. Dilan Çiçek Deniz ve Serkay Tütüncü'nün başrollerini paylaştığı, MF Yapım imzalı dizi 30 Ağustos Salı akşamı ekrana gelecek. Cemre Baysel ve Burak Çelik'in başrollerini paylaştığı, Gold Yapım imzalı romantik komedi Senden Daha Güzel'in günü ise bu durum nediyle değişti. Dizi, 3 Eylül'den itibaren cumartesi akşamları ekrana gelecek.
 
Kusursuz Kiracı

AZİZ İÇİN FİNAL KARARI ALINDI 

Geçtiğimiz aylarda, ilk sezonunun ardından sezon finali yapan Aziz dizisinin devam edip etmeyeceği konusunda pek çok tartışma yaşanmıştı. Dizinin resmi hesabı, 23 Ağustos Salı günü yaptığı resmi açıklamayla bu tartışmalara son verdi. Açıklamada bir gerekçe gösterilmezken "Aziz dizimizi sonlandırma kararı aldık." denildi ve izleyicilere teşekkür edildi. Daha detaylı bir açıklamaysa dizinin başrol oyuncusu Murat Yıldırım'dan geldi. Yıldırım, kendisine ait Instagram hesabından yaptığı açıklamada 'devam senaryosunun, kanal dahil hiç kimsenin içine sinmemiş olması ve dizinin hikayesini tamamlamış olması' nedeniyle final kararı alındığını söyledi.
 
 
Kusursuz Kiracı

KARDEŞLERİM ve KASABA DOKTORU'NUN YENİ SEZON TARİHLERİ BELLİ OLDU 

Üçüncü sezonuyla ekranlara dönmeye hazırlanan Kardeşlerim ve ikinci sezonuyla ekranlara dönmeye hazırlanan TRT 1 dizisi Kasaba Doktoru'nun yeni sezon başlangıç tarihleri belli oldu. atv dizisi Kardeşlerim 3 Eylül Cumartesi, TRT 1 dizisi Kasaba Doktoru ise 2 Eylül Cuma ekrana dönüyor.
 
 
Kusursuz Kiracı

KARA TAHTA'NIN FİNAL TARİHİ BELLİ OLDU. 

Geçtiğimiz kış sezonunda yayına başlayan, sezon finali yapmak yerine yaz sezonunda da devam etme kararı alan Kara Tahta dizisinin final fragmanı yayınlandı. Furkan Andıç ve Miray Daner'in başrollerini paylaştığı, TRT 1 dizisi, 31 Ağustos Çarşamba akşamı yayınlanacak olan 20'inci bölümüyle ekranlara veda edecek.
 
 
Kusursuz Kiracı

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI'NIN YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU

atv'nin yeni sezonda ekrana gelmeye hazırlanan dram dizisi Bir Küçük Gün Işığı'nın da tarihli fragmanı yayınlandı ve yayın tarihi belli oldu. Seray Kaya ve Berk Oktay'ın başrollerini paylaşacağı, NGM imzalı dizisi 5 Eylül Pazartes akşamı başlıyor. Yaz boyunca pazartesi akşamları iyi bir izleyicie oranına ulaşan Tozluyaka'nın da bu hafta gün değiştirmesiyle boşalan pazartesi ekrana gelecek olan Bir Küçük Gün Işığı rakipsiz bir başlangıç yapmış olacak.

 

TUZAK'IN İLK TEASER AFİŞİ YAYINLANDI

Akın Akınözü, Bensu Soral, İlayda Çevik ve Talat Bulut'un başrollerini paylaştığı Tuzak dizisinin ilk teaser afişi yayınlandı. Sadece camı kırık ve kanlı bir kol saatiyle iki alyansın bulunduğu afiş, henüz dizi hakkında pek bilgi içermiyor. Fabrika Yapım imzalı dizi, yeni sezonda Tv8'de ekrana gelecek.

Kusursuz Kiracı özel dosyaları


 

Bölüm fotoğrafları Bölüm özeti Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı