Uzunçorap 6.02.2019 Kadın
Kadın

5 Şubat 2018 Salı günü yayınlanan Halka, Kadın ve Muhteşem İkili dizileri ile günlük diziler Beni Bırakma ve Elif hangi reytingleri aldılar? Tüm programlar arasında hangi dizi hangi sıraya yerleşti? Önceki bölümlerine göre reytinglerini arttırabildiler mi? Edho'nun yayınlanmayışı listeyi nasıl etkiledi?

Günün yükselişini AB grubunda "Kadın", Total ve AB gruplarında "Halka", AB grubunda "Muhteşem İkili" ve tüm gruplarda "Beni Bırakma" dizisi gerçekleştirdi. Bunlar dışında diziler reyting kaybı yaşadı. Survivor 2019 Türkiye - Yunanistan yarışma programı ise Total ve ABC1 gruplarında reyting artışı kaydetti, AB grubunda kaybetti. AB grubunun yarışma yerine dizilere kaydığı görülüyor.

Kadın dizisi 12+, Halka 3+ ve Muhteşem İkili 2+ puanlı reytinglerde. Dün akşam "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisi yerine "Can Feda" yerli sinema filmi yayınlandı. Film 5,16 / 3,99 / 4,81 reytinglerini aldı. Dizinin seyircisi ihtimal olarak filme, Halka'ya, Muhteşem İkili'ye ve Survivor'a kaymış olabilir. Fakat öyle olmuşsa bile bu bahsi geçen dizilerin reytinglerinde bariz bir fark yaratmadı. Artışların kalıcı olup olmayacağı ise önümüzdeki hafta için merak konusu.

Total grubun en çok izlenen dizisi "Kadın" oldu. İkinci sıraya "Halka" yerleşti. Onları Beni Bırakma, Elif ve Muhteşem İkili izledi.

Kadın Kadın

Paylaş

 

Tüm Kadın Bilgileri