Uzunçorap 10.10.2016 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

40. haftada hangi dizi nasıl bir performans gösterdi, haftanın hareketleri sıralamayı nasıl etkiledi? 40. haftada 32 prime-time dizi yayınlandı.  Fox Tv dizisi "Hayat Sevince Güzel"  ve Show Tv dizisi "Asla Vazgeçmem" son kez ekrana geldiler. Atv dizisi "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" yeni sezon bölümleriyle ekrana döndü. TRT1 dizisi "Yüzyıllık Mühür" iki hafta aradan sonra yeni bölümüyle yayınlandı. Peki bu değişiklikler reyting listelerini nasıl etkiledi?


"Asla Vazgeçmem" Total grupta 27. sırada, AB grubunda 31. sırada, ABC1 grubunda 29. sırada yer alarak ekrana veda etti. "Hayat Sevince Güzel" Total grupta 25. sırada, AB ve ABC1 gruplarında 28. sırada yer alarak final yaptı.

2. sezonuna başlayan "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" (8,34) reytingle Total grupta, (9,40) reytingle ABC1 grubunda haftanın en çok izlenen dizisi oldu. Dizi AB grubunda (8,23) reytingle ikinci sıraya yerleşti. "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" ilk sezonunu 14 Haziran 2016 Salı akşamı yayınlanan 40. bölümüyle Total grupta (6.43) reyting alarak 2. sırada, AB grubunda (5.74) reytingle 3. sırada, ABC1 grubunda (6.42) reytingle 2. sırada tamamlamıştı. Dizinin verdiği sezon arasından hem sıralamasına hem de izlenme oranına artış olarak yansıyan bir izleyici kitlesi artışı ile dönmüş oldu.

Haftanın TOP 3'üne gelince: "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" haftanın en çok izlenen dizisi oldu. Total grupta diziyi "Arka Sokaklar" takip etti. AB grubunun en çok izlenen dizisi "İçerde"  oldu. "Kiralık Aşk" ve  "No: 309" dizileri 6+ reytingle  ilk üçte yer alan diğer diziler oldu.
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Paylaş

 

Tüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Bilgileri