Cumartesi reyting rekabeti

1001 Tv 5.05.2019 Bir Aile Hikayesi
Bir Aile Hikayesi

4 Mayıs Cumartesi ekrana gelen 4 diziden hiçbiri, günün en çok izlenen programı olmayı başaramadı. Günün en çok izlenen programları Total ve ABC1'de Survivor Türkiye-Yunanistan olurken AB grubunda ise Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu oldu.

Günün en çok izlenen dizisi ise tüm gruplarda Bir Aile Hikayesi'ydi. FOX'ta 9. bölümü ile ekrana gelen uyarlama dizi, bu hafta Total'de 4.74 reytingle üçüncü, AB'de 5.65 reytingle ikinci ve ABC1'de 5.66 reytingle üçüncü sırada yer aldı. Bir Aile Hikayesi tüm gruplarda izleyicisini artırmayı da başardı.

Star Tv'nin geçtiğimiz yaz sezonundan beri kesintisiz devam eden romantik-komedisi Erkenci Kuş, birkaç hafta önce senarist değişikliği yaşamış, buna bağlı olarak da 4. bölümü ile hikayede bir zaman atlaması yaşanmıştı. Söz konusu değişiklik henüz izlenme oranlarında büyük bir sıçramaya sebep olmasa da dizi, izlenme oranlarını tüm gruplarda yükseltmeyi başardı. Erkenci Kuş bu hafta Total'de 4.38 reytingle dördüncü, AB'de 3.45 reytingle yedinci ve ABC1'de 4.06 reytingle beşinci oldu. 

TRT 1'de ekrana gelen komedi dizisi Kalk Gidelim, tüm gruplarda izleyicisini artırmayı başardı. Dizinin 4 Mayıs'ta ekrana gelen 69. bölümü Total'de 3.62 reytingle altıncı, AB'de 3.99 reytingle beşinci ve ABC1'de 3.90 reytingle altıncı sırada yer aldı. 

Akşamın en az izlenen dizisi İkizler Memo-Can oldu. Kanal D'de 25. bölümü ile ekrana gelen dizi tüm gruplarda reyting kaybetti ve iki grupta en çok izlenen ilk on program arasına giremedi. İkizler Memo-Can bu hafta Total'de 3.56 reytingle yedinci, AB'de 1.59 reytingle yirminci ve ABC1'de 1.76 reytingle on altıncı sırada yer aldı.

 

Paylaş

 

Tüm Bir Aile Hikayesi Bilgileri