1001 Tv > Gündem Yorumları > Cumartesi reyting rekabeti

Cumartesi reyting rekabeti

1001 Tv | 26.05.2019 | Bir Aile Hikayesi
Bir Aile Hikayesi

25 Mayıs Cumartesi akşamı ekrana gelen dizilerin tamamı haftayı reyting kaybıyla geçirdi. Hiçbir dizi, hiçbir grupta izleyicisini artırmayı başaramadı. Aynı zamanda yine hiç bir dizi 5 barajına ulaşamadı. Herhangi bir grupta günün en çok izlenen programı olmayı başaran tek dizi de Bir Aile Hikayesi oldu. FOX'ta sezon finaliyle ekrana gelen uyarlama dizi Bir Aile Hikayesi, diğer tüm gruplarda da günün en çok izlenen dizisi olmayı başardı. Bir Aile Hilayesi Total'de 3.62 reytingle dördüncü, AB'de 4.31 reytingle birinci ve ABC1'de 4.22 reytingle ikinci sırada yer aldı.

Akşamın en çok izlenen ikinci dizisi olan Erkenci Kuş tüm gruplarda izleyici kaybederken, hiçbir grupta 4 barajına ulaşamadı. Totaldeki kaybı 1 puanın üzerinde oldu ve bu grupta ilk beş program arasına giremedi. Star Tv'nin yaz boyunca da devam etmesi planlanan romantik-komedi türündeki dizisi, 43. bölümüyle Total'de 3.02 reytingle altıncı, AB'de 3.82 reytingle ikinci ve ABC1'de 3.33 reytingle beşinci sırada yer aldı.

TRT'nin komedisi Kalk Gidelim de bu hafta tüm gruplarda izleyici kaybetti ve hiçbir grupta 3 barajına ulaşamadı. En çok izlenen ilk on program arasına giremediği Total'de 2.60 reytingle on ikinci olurken, genel olara daha çok izlendiği AB grubunda  2.36 reytingle yedinci ve ABC1'de 2.49 reytingle onuncu sırada yer aldı.


25 Mayıs Cumartesi günün Total'de en çok izlenen programı 5.21 reytingle Survivor Türkiye oldu. Onu 4.08 reytingle Gülbin Tosun'la FOX Ana Haber Hafta Sonu izledi.

ABC1'in tüm gün en çok izlediği programsa yine Survivor Türkiye oldu. Tv8'in popüler yarışması bu grupta gün birinciliğini 4.82 reytingle elde etti.
 

 

Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı