Uzunçorap 2.02.2019 Arka Sokaklar
Arka Sokaklar

1 Şubat 2018 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar, Gülperi, İstanbullu Gelin, Kızım ve Payitaht dizileri ile günlük diziler Beni Bırakma ve Elif hangi reytingleri aldılar? Tüm programlar arasında hangi dizi hangi sıraya yerleşti? Önceki bölümlerine göre reytinglerini arttırabildiler mi?

Tabloya bakıldığında, tüm gruplarda reytingini arttıran iki dizi olduğu görülüyor: "Kızım" ve "Payitaht". Kızım ayrıca tüm gruplarda en çok izlenen ilk 5 program içinde.

Total grubun en çok izlenen programı olan "Arka Sokaklar" Total ve ABC1 gruplarında reyting kaybı yaşasa da AB grubunda reytingini artrırmayı başardı.

Total grupta günün en çok izlenen üçüncü programı olmayı başaran "Gülperi" AB grubunda ve ABC1 grubunda reyting kaybı yaşadı. Dizinin özellikle AB grubundaki sıralamasının ve 2+ puanlı reytinginin yükselmesi gerekiyor.

AB grubunun en çok izlenen dizisi olan "İstanbullu Gelin"in ise en zayıf olduğu Total grupta dokuzuncu sırada bulunan yerinin yükselmesi gerekiyor.

ABC1 grubunun en çok izlenen dizisi olan "Payitaht" bu sezonunda yukarıya doğru bir ivme yakalamış durumda ve izlenmesini genel olarak arttırma eğiliminde.

Total grubun en çok izlenen dizileri "Arka Sokaklar" ve "Gülperi"yi, "Kızım", "Payitaht" ve "İstanbullu Gelin" takip etti. Onları "Elif" ve "Beni Bırakma" izledi.

Arka Sokaklar Arka Sokaklar

Paylaş

 

Tüm Arka Sokaklar Bilgileri