1001 Tv 5.10.2019 Hercai
Hercai
4 Ekim Cuma reyting listesinin zirvesini, farklı kategorilerde paylaşan iki diziden Hercai, geçtiğimiz hafta olduğu gibi bu hafta da tüm kategorilerde izleyici kaybı yaşadı.
Atv'nin ikinci sezonundaki dizisi,  Mart ayında ekrana gelen ilk bölümünden sonra, şimdiye kadarki en düşük reytingini elde etti. Total kategorisinde yeni sezona 8 bandına başlayan, geçtiğimiz sezonunsa çoğunu iki bandında oranlarla geçiren dizi ilk kez 7 bandına geriledi. Geçtiğimiz sezon 9 bandına kadar yükseldiği AB kategorisinde de iki haftadır 4 bandına oranlarla izleniyor. Total'de 7.91 reytingle birinci, AB'de 4.69 reytingle dördüncü ve ABC1'de 6.33 reytingle ikinci olan Hercai, yeni sezonunda şimdilik ilk sezondaki iddiasının gerisinde.
 
4 Ekim Cuma günü AB kategorisinin en çok izlediği dizi olan Payitaht Abdülhamid, 4. sezonundaki 3. bölümünde tüm kategorilerde izleyicisini artırmayı başardı. AB kategorisinde 4.78 reytingle günün en çok izlenen günün en çok izlenen ikinci programı olurken ABC1'de de 4.52 reytingle ilk beş içinde yer aldı. TRT'nin dönem dizisinin Total performansı ise diğer kategorilerin uzağında; Total'de ilk on program arasına giremeyerek 3.40 reytingle on birinci oldu.
 
Yaz sezonunun en çok izlenen dizilerinden biri olan Her Yerde Sen, rakiplerin gelişiyle izleyicisinde kayıp yaşadı ve tüm kategorilerde 4 bandına yerleşti. 4 Ekim akşamı ekrana gelen 16. bölümüyle Total'de 4.04 reytingle dokuzunculuğa gerileyen dizi AB'de reytingini az da olsa artırmayı başardı ve 4.37 ile beşinci oldu. ABC1'de ise, geçen hafta yeniden yükseldiği 5 bandından tekrar 4 bandına gerileyerek 4.52 reytingle 6. sırada yer aldı.

Kanal D'nin 14. sezonundaki rekortmen dizisi Arka Sokaklar da 4 Ekim akşamı ekrana gelen bölümüyle tüm kategorilerde izleyici kaybı yaşadı. En güçlü olduğu Total kategorisinde 6.22 reytingle günün en çok izlenen üçüncü yapımı olan dizi, AB'de 3.77 reytingle ve ABC1'de 4.32 reytingle yedinci sırada yer aldı.

Total kategorisinin en çok izlediği program Hercai olurken AB kategorisinde yer alan izleyiciler 7.04 reytingle en çok Fox Ana Haber, ardından 5.08 reytingle Güldür Güldür Show'u izlediler. ABC1'in 4 Ekim Cuma günü en çok izlediği yapım da 7.73 reytingle Fox Ana Haber, Güldür Güldür Show 6.30 reytingle üçüncü sırada yer aldı.

Paylaş

 

Tüm Hercai Bilgileri