Uzunçorap 16.01.2019 Halka
Halka

15 Ocak 2018 Salı günü ilk bölümüyle ekrana gelen Trt1 dizisi "Halka" hangi reytinglerle listeye giriş yaptı? Tüm programlar arasında hangi sıraya yerleşti? Kanal 7 günlük dizisi "Elif" hangi reytingleri aldı, önceki bölümüne göre reytinglerini arttırabildi mi?

Günün dizi reyting listesine göre, oyuncu kadrosu ve fragmanlarıyla uzun süredir merakla beklenen "Halka" tüm gruplarda, tüm programlar arasında 2. sıraya yerleşerek ve aldığı 5-7 bandında puanlarla önemli bir başarı yakalamış durumda.

Geçen hafta yayın hayatına başlayan "Vuslat"ın reytingleriyle karşılaştırıldığında, dizinin ilk bölümünden daha yüksek reytinglerle başlamış olduğu görülüyor. "Vuslat"ın bu haftaki reytingleriyle kıyaslandığında ise, Vuslat tüm gruplarda "Halka"nın önünde. Bakalım bu fark ilerleyen bölümlerde kapanacak mı?

Durumun bir de Salı dizileri boyutu var. Önümüzdeki hafta bir çok dizi ekrana dönüyor. "Kadın" ve "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizileri de bu dizilerden. "Halka"nın salı dizileri arasında kendine nasıl bir yer bulacağı merak konusu.

Hafta içi her gün yayınlansa da akşam kuşağında yayınlandığı için aslında rakibi haftalık diziler olan Elif'in dün akşam Total grupta da reyting kaybettiği görülüyor, fakat 2 bandını koruyor.
Halka Halka

Paylaş

 

Tüm Halka Bilgileri