Bu akşam ekranda ne var?

1001 Tv 14.05.2019 Halka
Halka

Bu akşam hangi diziler ve filmler var, hangi kanalda ne izlenebilir?

 

Bu akşam (14 Mayıs 2019 Salı akşamı) Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Halka, Kadın ve Leke dizileri ekranda.

Atv kanalında 137. bölümüyle ekrana gelecek Edho'da bu akşam ağabeylerinin vurulmasıyla bir darbe daha alan Façalılar, yıkılmamak için büyük çaba sarf ediyorlar. Ünal Kaplan, bir hain olduğu artık kesinleşmiş olan Akif'in yakalanması için Altan'la görüşme yapıyor. Akif'se ona ve ekibine başlatılacak operasyonun farkındadır ve kaçış planlarını başlatıyor. Akif için kaçış bileti olan Alparslan, kurtulması zor bir tuzağın içine doğru sürükleniyor. 

 

Trt1 kanalında 17. bölümüyle ekrana gelecek Halka dizisinde bu akşam Çağatay'ın artık hedefinde gerçek kimliklerini öğrendiği Cihangir ve Hümeyra var. Kaan kendisi ile ilgili gerçeklerden habersiz olduğu için Cihangir hem onu hem kendisini korumak zorunda. Cemal ve Bahar amirlerini arıyorlar. Halka’nın yeni yöneticisi Altemur tarafından Çağatay ve Vekilharç’a öldürtülen amir ise katillerini işaret eden delillerle birlikte. 

 

Fox kanalında 62. bölüüyle ekrana gelecek Kadın dizisinde bu akşam Sarp’ın Saray Apartmanı’na taşındığını öğrenen Arif büyük bir şok içinde ve Sarp’ı bir şekilde evden çıkarmak için elinden geleni yapmaya da kararlı. Arif’in Bahar’ın Sarp’a karşı duygularının kalmadığını düşünmesi ve bunu Sarp’a açıkça söylemesi Sarp’ı kızdırıyor. Doruk’un sünnet düğünü hazırlıkları sırasında yaşanan kötü bir sürpriz ise işleri iyice karıştırıyor.

 

Kanal D kanalında 5. bölümüyle ekrana gelecek Leke dizisinde bu akşam "Fischer'dan duyduklarıyla şoke olan Yasemin Cem'e yaşadıklarını anlatacak mı? Yerleştirdiği dinleme cihazıyla herşeyi öğrenen Birkan'ın, Serpil'le yüzleşmesi nasıl geçecek? Ekber'den annesi Belkıs'ın şirketiyle ilgili bilgiler öğrenen Cem Belkıs'la yüzleşecek mi?" sorularına cevap aranacak. 

 

Show Tv'de bu akşam saat 20:00 de yabancı film yayınlanıyor. Başrollerinde Jennifer Lawrence ve Chris Pratt'in oynadığı "Passangers / Yolcular" bir dram ve bilim-kurgu filmi. 2016 yılı yapımı filmde Avalon adlı uzay gemisi, uzak bir koloniye 5000'den fazla kişiyi götürmek üzere, 120 yıl sürecek bir yolculuk yapmaktadır. Yolcular özel tasarlanmış "uyku kapsüllerinde" uyutulmaktadırlar. Ancak yaşanan teknik bir sorun nedeniyle tamirci Jim Preston (Chris Pratt) ve yazar Aurora Dunn'ın (Jennifer Lawrence) kapsülleri olması gerekenden önce açılır. Gemide bir başlarına kalan ikilinin önünde, hala 90 yıllık bir yol bulunmaktadır.

 

Star Tv'de de bu akşam saat 20:00'de yabancı film yayınlanıyor. Başrollerinde Channing Tatum, Marlon Wayans ve Sienna Miller oynadığı "G.I. Joe" bir aksiyon ve bilim-kurgu filmi. 2009 yılı yapımı filmde G.I. JOE ekibi, Mısır çöllerinden, kutup buzullarının altındaki sulara varana kadar her yerde en yüksek teknolojileri, gelişmiş casusluk ve askeri ekipmanları kullanarak, yozlaşmış silah satıcısı Destro ile, gizemli Cobra örgütünün dünyayı kaosa sürüklemesine engel olmaya çalışıyor.

 

Tv8'de bu akşam saat 20:00'de başlayarak akşam boyu sürecek olan "Survivor Türkiye - Yunanistan" yarışmasının 70. bölümü yayınlanıyor. Bu akşam yayınlanacak bölümde araba ödül oyunu oynanacak. Yarışmacılar araba ödülü için kıyasıya mücadele edecek. Araba ödül oyunundan sonra yarışmacılar ödül oyunu oynayacaklar. Yarışmacılar Survivor’ın en güzel ödüllerinden birini kazanmak için tüm performansını sergileyecek. Ödül oyunlarından sonra ada konseyi ekrana gelecek. Elenen ismin belli olacağı konseyde adaya veda eden kim olacak?

 

Halka Halka

Paylaş

 

Tüm Halka Bilgileri