1001 Tv 12.05.2019 Zengin ve Yoksul
Zengin ve Yoksul

Bu akşam hangi diziler ve filmler ve programlar var, hangi kanalda ne izlenebilir?

 

Bu akşam (12 Mayıs 2019 Pazar akşamı) Elimi Bırakma, Kardeş Çocukları, Savaşçı ile "Zengin ve Yoksul" yeni bölümleriyle yayında.

 

Trt1 kanalında 40. bölümüyle ekrana gelecek "Elimi Bırakma"da bu akşam "Babasının katil olduğunu öğrenen Cansu ne karar verecek? Azra'nın Amerika'dan gelen arkadaşıyla Cenk'i tanıştırmak için organize ettiği buluşma nelere yol açacak? Dünürünün iflas ettiğini öğrenen Feride ne yapacak? Azra'yı zor durumda bırakmak isteyen Sumru planına Serap'ı da dahil edebilecek mi?" sorularının cevabı aranacak. 

 

Star Tv ekranında 15. bölümüyle ekrana gelecek "Kardeş Çocukları" dizisinde bu akşam Ümran’ın Cemal’i vurmasıyla birlikte kız kardeşler için bir dönem kapanıyor ve yeni sınavlarla dolu bir dönem başlıyor. Çocuğunun doğduğundan artık emin olan Yıldırım’ın Ümran’la da Umay’la da yüzleşmesi hepsi için yıkıcı oluyor. Hayal’in Reşat ve Cansel’i yakalaması Umay ve Reşat arasındaki son köprüyü de yıkıyor. 

 

Savaşçı kanalında 74. bölümüyle ekrana gelecek "Savaşçı" dizisinde bu akşam Haydar her şeye rağmen yakalanan teröristleri vermemek için diretse de, Kağan Bozok zor bir karar vermek zorunda. Karargaha Kılıç Timi’yle ilgili gelen bilgi, ortalığı karıştırıyor ve Yüzbaşı Kağan’la Albay Kopuz’la aralarında gerilime sebep oluyor. İlyas acil hastaneye yetiştirilmeye çalışılırken, Kağan Bozok ve Haydar Bozkurt sonu belirsiz bir yola çıkıyorlar. 

 

Atv kanalında 6. bölümüyle ekrana gelecek "Zengin ve Yoksul" dizisinde bu akşam öğrendikleri karşısında ne yapacağını şaşıran Berrin çaresiz. Aziz, Aleyna'nın eve dönmesi için ne gerekiyorsa yapıyor. Aysel Karan'a olan hislerini daha fazla saklayamıyor. Peki, Karan'ın tepkisi ne olacak? Aysel'e gerçek hislerini söyleyebilecek mi yoksa girdiği oyunu devam ettirmek zorunda mı kalacak?" sorularına cevap aranacak. 

 

Bu akşam dizi yayınlamayacak Kanal D, Show Tv ve Tv8 kanallarda neler yayınlanacak?

 

Kanal D'de bu akşam saat 20:30 de yarışma programı "Kim Milyoner Olma İster?" var. Murat Yıldırım'ın sunduğu yarışma saat 21:50'ye kadar sürecek. Daha sonra kanalda "Hz. Muhammed: Allah'ın Elçisi" yabancı dizisinin 1. bölümü ekrana gelecek.

 

Kanal D'de bu akşam saat 20:00'de skeç programı "Çok Güzel Hareketleri 2" (13). bölümüyle ekrana geliyor. Genel sanat yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan'ın yaptığı programın yeni bölümünde, iftar saatine az bir vakit kala açlığı başına vuran baba, çılgın müzikler eşliğinde apaçi dansı yapan gençler, bir telefon karıştırma olayı, fırında pide kuyruğu bu akşam izlenecek skeçlerden. Program saat 23:45'e kadar sürecek, daha sonra "Leke" dizisinin tekrar bölümü yayınlanacak.

 

Show Tv'de bu akşam saat 20:00 de yerli film yayınlanıyor. "Tv'de İlk Kez" yayınlacak ve Başrollerinde İrem Sak, Gonca Vuslateri, Emre Karayel ve Şahin Irmak'ın oynadığı "Düğüm Salonu" bir komedi filmi. 2018 yapımı filmde "Sizinle aynı gün, aynı yer, aynı saatte eski sevgilinizin de yan salonda evlendiğini görürseniz ve karşılaşırsanız ne olur?" sorusuna cevaben iki düğün birbirine giriyor, sırlar ortaya çıkıyor ve ortalık karışıyor. Düğün gecesi düğüm gecesine, düğün salonu ise “Düğüm Salonu”na dönüşüyor.

 

Tv8'de bu akşam saat 20:00'de başlayarak saat 22:30'a kadar sürecek olan "Survivor Türkiye - Yunanistan" yarışmasının 68. bölümü yayınlanıyor. Bu akşam yayınlanacak bölümde yarışmacılar dokunulmazlık oyunu oynayacaklar. Büyük mücadelede kazanan, hangi takım olacak? Dokunulmazlık oyunundan sonra ada konseyinde buluşacak olan yarışmacılar kimlerin adını söyleyecek? Saat 22:30'da ise "Fenerbahçe Win Win Gecesi" canlı yayınla ekranda olacak. Programa Cem Yılmaz, Beyazıt Öztürk ve sürpriz isimler de katılacak.

 

Zengin ve Yoksul Zengin ve Yoksul

Paylaş

 

Tüm Zengin ve Yoksul Bilgileri