Bu akşam ekranda ne var?

1001 Tv 11.05.2019 Bir Aile Hikayesi
Bir Aile Hikayesi

Bu akşam hangi diziler ve filmler ve programlar var, hangi kanalda ne izlenebilir?
 

Bu akşam (11 Mayıs 2019 Cumartesi akşamı) Bir Aile Hikayesi, Erkenci Kuş ve Kalk Gidelim yeni bölümleriyle yayında.
 

Fox kanalında 10. bölümüyle ekrana gelecek "Bir Aile Hikayesi"nde bu akşam "Beste Erdem'in annesi Şehnaz'la tanışıyor. Fakat Şehnaz Erdem'in Ceylan'la yeniden biraraya gelmelerini istiyor. Bu durumda Beste ne yapacak? Bir yanda Şakir'in hastalığı, diğer yanda iş yerinde sorunlar arasında kalan Mahir'in yardımına kim yetişecek? Berk'le bir ilişkiye adım atan ve bağlanma korkusu yaşamaya başlayan Derya hangi kritik kararı alacak?" sorularının cevabı aranacak. 

 

 

Star Tv ekranında 41. bölümüyle ekrana gelecek "Erkenci Kuş" dizisinde bu akşam "teknem bozuldu" bahanesiyle geri dönen Can ve bu bahaneye bozulan Sanem birbirlerine açılamıyorlar. Bunun üzerine işe koyulan Fikr-i Harika ekibi ne yapacak? Yiğit Sanem'in bir dernek tarafından "Yılın yazarı" seçilmesini fırsata dönüştürmeye çalışırken, Can da Yiğit'in foyasını ortaya çıkarmak için işe girişiyor. 
 

Trt1 kanalında 70. bölümüyle ekrana gelecek "Kalk Gidelim" dizisinde bu akşam "Ramazan dolayısıyla Hacı Hüseyin ve Sefer’in öncülüğünde hazırlanan kumanya paketleri yerlerine ulaşmayınca sorun nasıl çözülecek? Mustafa Ali, Seyfettin ve Halil'in kendisinden helallik istemelerini Meryem nasıl fırsata çevirecek? İlk 11’i kurmakta zorlanan Şakir ceza yememek için takım oyuncusu Ercan’ı nasıl iyileştirecek?" soruları cevap bulacak. 


Bu akşam dizi yayınlamayacak Atv, Kanal D, Show Tv ve Tv8 kanallarda neler yayınlanacak?
 

Atv'de bu akşam saat 20:30 de yarışma programı "Kim Milyoner Olma İster?" var. Murat Yıldırım'ın sunduğu yarışma saat 21:50'ye kadar sürecek. Daha sonra kanalda "Hz. Muhammed: Allah'ın Elçisi" yabancı dizisinin 1. bölümü ekrana gelecek.
 

Kanal D'de bu akşam saat 20:00 de yarışma programı "Benimle Söyle" ilk bölümüyle ekrana geliyor. Sunuculuğunu Enis Arıkan'ın, jüri üyelerinin kaptanlığını ise Birce Akalay'ın yapacağı yarışmada her bölümde (10) kişi yarışacak. 100 kişilik jüriden bazı isimler: Manga grubunun solisti Ferman Akgül, Kurtalan Ekspres’in kurucusu Ahmet Güvenç, Ayta Sözeri, Sattas grubunun solisti Orçun Sünear, duayen Türk müziği sanatçısı Melihat Gülses, gitarist Gür Akat, opera sanatçısı Cenk Bıyık, şarkıcı ve klip yönetmeni Metin Arolat. Yarışma 4 saat sürecek.
 

Show Tv'de bu akşam saat 20:00 de güldürü programı "Güldür Güldür Show"un yeni bölümü yayınlanıyor. Türk tiyatrosunun usta sanatçısı Zihni Göktay’ın da konuk olarak katıldığı bu bölümde Ramazan eğlencelerinin değişmez ikilisi Hacivat ve Karagöz’ü nasıl bir gün bekliyor? Ünlü sanatçıların geldiği, Mesut’un gösterişli iftar yemeğine, sonradan gelecek sürpriz isim kim olacak? Güldür Güldür Show saat 23:30'a kadar sürecek. Daha sonra yerli sinema filmi "Babam ve Oğlum" başlayacak.
 

Tv8'de bu akşam saat 20:00'de başlayarak 4 saat sürecek olan "Survivor Türkiye - Yunanistan" yarışmasının 67. bölümü yayınlanıyor. Bu akşam yayınlanacak bölümde oynanacak ödül oyunları izleyenlere heyecan dolu anlar yaşatacak. Ödül oyunlarını hangi takım kazanacak? Ayrıca yarışmacılar nefes kesen bir dokunulmazlık oyunu oynayacaklar. Büyük mücadelede kazanan hangi takım olacak? 
 

 

Bir Aile Hikayesi Bir Aile Hikayesi

Paylaş

 

Tüm Bir Aile Hikayesi Bilgileri