1001 Tv 10.05.2019 Arka Sokaklar
Arka Sokaklar

Bu akşam hangi diziler ve filmler ve programlar var, hangi kanalda ne izlenebilir?
 

Bu akşam (10 Mayıs 2019 Cuma akşamı) 4N1K, Arka Sokaklar, Hercai, İstanbullu Gelin, Kızım ve Payitaht yeni bölümleriyle yayında.
 

İnternet üzerinden yayın yapan FOXplay kanalında 11. bölümüyle ekrana gelecek "4N1K"da bu akşam "Gizemli Ahmet Gültekin kim, Yağmur ve Barış arasındaki iddiayı hangisi kazanacak, kazanan Barış olursa isteği ne olacak, Gökhan yanlışlıkla deney ilacını içince başına neler gelecek?" sorularının cevabı aranacak. 


 

Kanal D ekranında 517. bölümüyle ekrana gelecek "Arka Sokaklar" dizisinde bu akşam Mesut ve Ceren'in yolu Firaz ve adamları tarafından kesiliyor, Nasuh tanık koruma evine alınıyor, ekipten kimse bu duruma anlam veremiyor, Mesut'un kuzeni Sadiye'nin kızı İlkay üniversitede okumak için İstanbul'a geliyor, polisle işbirliği yapan Gülsüm'e ulaşılamıyor. 
 

Atv kanalında 9. bölümüyle ekrana gelecek "Hercai" dizisinde bu akşam Melike'nin köyüne giden Reyyan'ı orada bulan Miran, Reyyan'ı yeniden kendisine güvenmesi için ikna edebilecek mi? Reyyan'ın gidişiyle yıkılan Azat pes etmiyor ve harekete geçiyor. Düşmanla işbirliği yaparken babasına yakalanan Yaren'i neler bekliyor? sorularına cevap aranacak.  
 

Star Tv ekranında 84. bölümüyle ekrana gelecek "İstanbullu Gelin" dizisinde bu akşam Boranlar, Esma’yı konağa geri döndürmek için Senem’i harekete geçiriyorlar. Adem Güneş’i kaybetmemek adına hayati kararlar alırken Dilara’nın da Güneş’e adım atmasıyla dengeler değişiyor. Herkesin bir arada olduğu “Anneler Günü” tüm Boranlar için unutulmaz bir gün oluyor.  

 

Tv8 kanalında 31. bölümüyle ekrana gelecek "Kızım" dizisinde bu akşam Öykü babasının ona bıraktığı veda videosunu izliyor. Candan, Uğur ve Cemal Öykü'yü avutabilecekler mi? Cemal bir yandan Demir’in izini sürerken beklemediği bir yerden şaşırtıcı bir ipucuna ulaşıyor ve harekete geçiyor. Demir'le ilgili gelen haber ne?  
 

TRT1 kanalında 85. bölümüyle ekrana gelecek "Payitaht" dizisinde bu akşam "zindandaki Şivenaz’ın son kurbanı kim olacak, Mahmut Paşa gemileri Payitaht’tan uzak tutmayı başarabilecek mi, Abdülhamid’in izini sürdüğü gizemli avukat kim, Abdülhamid Rotschild düellosunun galibi kim olacak?" soruları cevap bulacak.  
 

Bu akşam dizi yayınlamayacak Fox ve Show Tv kanallarda neler yayınlanacak?

Fox'ta bu akşam saat 20:00 de yarışma programı "Yaparsın Aşkım" var. İlker Ayrık'ın sunduğu ve çiftlerin yarıştığı yarışmanın bu akşam 126. bölümünde büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabet edecek yarışmacılar, "Çorapların Efendisi" bölümünde çorapları askıya fırlatırken, “Oynak Kadeh” adlı ikinci oyunda ise sepette bulunan hentbol toplarını fırlatarak, askıdaki kadehleri vurup kırmaya çalışacak. “Apartman Topuk” adlı son oyundan sonra ise kazanan belli olacak. Yarışma 4 saat sürecek.
 

Show Tv'de bu akşam saat 20:00 de yabancı film yayınlanıyor. Başrollerinde üstlendiği, Russel Crowe, Elizabeth Banks ve Liam Neesen'un oynadığı "Kaçış / The Next Three Days" bir dram ve gerilim filmi. 2010 yapımı filmde mutlu bir evliliğe sahip John (Russel Crowe) ve Lara (Elizabeth Banks) çiftinin hayatı, Lara'nın bir cinayet soruşturması nedeniyle tutuklanmasıyla altüst olur. Masum olan Lara'nın suçsuzluğu kanıtlanamayınca, John yapılacak tek bir şey kaldığına kanaat getirir. O da Lara'yı hapishaneden kaçırmaktır.

Arka Sokaklar Arka Sokaklar

Paylaş

 

Tüm Arka Sokaklar Bilgileri